Home FANTASY PREMIER LEAGUE Short: Hoffenheim 1-2 Liverpool

Short: Hoffenheim 1-2 Liverpool

0

Liverpool jedną nogą w Lidze Mistrzów.

Skład: Mignolet, Alexander-Arnold, Lovren, Matip, Moreno, Henderson(Milner 63), Can, Wijnaldum , Salah , Mane (Grujic 89), Firmino (Solanke 84).

Dokładnie, takie samo ustawienie jak z Watfordem podczas GW1. Widać, to jest w tym momencie najmocniejszy skład jaki dysponuje Klopp. Raczej bez zaskoczenia, pod nieobecność Coutinho i Lallany nie ma za bardzo jak rotować w środku boiska, więc Can i Wijnaldum grają na środku pomocy. Moreno utrzymał miejsce na lewej stronie obrony a na prawej, Alexander-Arnold.

Mignolet obronił 7 rzut karny na 20 jakie przyszło mu bronić w barwach Liverpoolu.

Prawa noga , która może nam dostarczyć tanich punktów.

Moment, w którym Clyne wróci do pełni sił, będzie kluczowym w przypadku tego zawodnika. Na dziś, bardzo ciekawa fajna , tania opcja do obrony. Od dziś, nikt nie będzie zaskoczony, kiedy zdobędzie coś więcej niż +4 za CS.

Z trójki Salah/Firmino/Mane najlepiej wypadł Mane. Senegalczyk oddał 4 strzały, Lovren/Salah/Can po 2. Moreno/Firmino/Alexander-Arnold/Grujic po 1. Na 14 strzałów całej drużyny, aż 8 było celnych. To cieszy, zwłaszcza, przed GW2 i spotkanie z Crystal Palace.

DHTHnlqXkAAQC43

14 strzałów oddali również z Watfordem, jest to jakaś kontynuacja, która daje nam średnio 2,5 bramki na mecz. Ponownie widzimy strzały od środka do prawej strony, tak samo jak to było w pre sezon.

Pewnie dlatego, z gwiazdkami za ten mecz zostają zawodnicy grający po lewej stronie boiska.

DHTHoiwWAAAfz0Y

Czysta matematyka z odrobiną fizyki. Jeżeli Mounie i spółka, zdobyli 3 bramki na stadionie Crystal Palace, to zawodnicy LFC, zdobędą przynajmniej, tyle samo bramek na Anfield, grając przeciwko obronie Palace. Nie wiem, czy Dann i młodzież, jaka grała ostatnio w obronie Palace, jest w stanie wytrzymać 14 strzałów LFC.  Celnych będzie od 5 do 8 , liczbę bramek z tego, proszę wybrać sobie samemu.

Pozostaje mieć nadzieję, że  mecz rewanżowy , nie przysłonił tego „mało istotnego” spotkania z Palace…