Home FANTASY PREMIER LEAGUE RVP na kapitanie

RVP na kapitanie

0
0

W normalny weekend właśnie bym przeglądał skład przez deadlinem. Zostało  20 minut i opaska kapitana wędrowała by od jednego do drugiego zawodnika żeby wylądować u tego który wydawał by się najbardziej bezpiecznym wyborem. Ale jest zawodnik który opaskę kapitańską ma przytwierdzona na stale.

 Z 35 drużyn w lidze w ostatniej kolejce 20 miało go na kapitanie. Wpływ meczu z Blackburn? Ci którzy mieli go w skaldzie i nie wystawili na kapitanie płakali w poduszkę albo znienawidzili tego którego wystawili na kapitanie w swojej drużynie a ogladanie powtórek meczu Arsenal Blackburn powoduje chęć wypicia dwóch szybkich.

Arsenal jedzie zagrac mecz z kapitalnie spisująca się drużyna Martina O’neila i Robin Van Persi jest wybrany przez 20 roznych ludzi na kapitana. Może ta kolejka była taka ze najlepszym rozwiązaniem było postawienie na holendra?  a może jego obecność w składzie powoduje, mając w pamieci mecz z Blackburn ze inny zawodnik na kapitanie wydaje sie zawsze błędnym posunięciem?

Oczywiście to wszystko pisze jako osoba która nie miała go w składzie w tym sezonie, jeżeli ktoś uważa ze zazdrość prze zemnie przemawia to dużo sie nie pomylił. Zazdroszczę tej mozliwosci wystawienia zawodnika na kapitanie ktory ma najwieksze prawdopodbienstwo ze zagra kolejny kapitalny mecz.

Widząc cena jaka jest końcówka sezonu  uplynie mi graniem przeciwko RVP na kapitanie, tylko tak moge dogonić kogokolwiek z czołówki albo zostane dogoniony przez tych którzy czają sie za mną z Holendrem na kapitanie, czas pokaże kto miał racje w tej kwestii

Najbliższe mecze Arsenalu w Premier League

26/02/12 Arsenal Londyn 14 : 30 Tottenham Hotspur
03/03/12 Liverpool FC 13 : 45 Arsenal Londyn
12/03/12 Arsenal Londyn 21 : 00 Newcastle United
17/03/12 Everton 16 : 00 Arsenal Londyn
24/03/12 Arsenal Londyn 16 : 00 Aston Villa

rvp na kapitanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *