Home FANTASY PREMIER LEAGUE Reprezentacyjna przerwa

Reprezentacyjna przerwa

0
0

Kto błyszczał?

Na pewno reprezentacja Belgi, która pewnie pokonała wczoraj Arabię Saudyjską 4 : 0.  Lukaku zdobył 2 gole i asystę; KDB bramkę i asystę a Hazard tylko asystę. Punkty za CS zainkasowali, kontuzjowani wcześniej w lidze, Vertonghen i Alderweireld.

Anglicy w hipsterskim składzie remisują 1 : 1 z Włochami a gola zdobył Vardy po asyście Lingarda.

Niemcy przegrywają z Brazylią 0 : 1; gola strzelił Jesus po podaniu Williana. Firmino zaczął na ławce a w trakcie reprezentacyjnej przerwy, na boisku spędził zaledwie 25 minut. A ja go właśnie wywaliłem ze składu. Odnotujmy występ Fernandinho oraz Gundogana, Rudigera i Sane. Zakończyła się tez pewna seria:

Senegal zremisował bezbramkowo z Bośnią i Hercegowiną; Mane i Diouf wypadli słabo i bezbarwnie. Nie zagrał chory Kouyate. Po drugiej stronie grał Kolasinac, który z powodu kontuzji kolana nie ukończył spotkania. Resta w kadrze Egiptu dostał Salah; wcześniej zagrał 79 minut. Na boisku pojawili się Elneny, Sobhi i Hegazi oraz bramkarz Watford Karnezis.

Hiszpania zmasakrowała Argentynę 6 : 1. Honorowego gola zdobył Otamendi. Azpilicueta zagrał 18 a Morata 11 minut. Spotkania nie ukończył kontuzjowany Romero, którego zastąpił Caballero. A, i DDG miał asystę.

Asystę w meczu z Polską zaliczył Son. W barwach Danii, pełne 90 minut rozegrał Schmeichel, Eriksen zszedł po 64 minutach a Lossl i Zanka pozostali na ławce. Po stronie Chile, przez 75 minut po boisku błąkał się Sanchez.

Pierwszego gola, w wygranym 4 : 0 meczu z Luksemburgiem, strzelił dla Austriaków Arnautovic. Spotkanie przeżyli Bauer i Prodl. Gola dla Szkocji zdobywa Phillips, Robertson kończy mecz z urazem. Aż 6 : 0 z Panamą wygrała Szwajcaria, gdzie jedną z bramek, z karnego zdobył Xhaka.

Rosja przegrywa 1 : 3 z Francją a gola i asystę zdobył Pogba. W składzie Francji zagrali również Kante, Koscielny, Lloris, franca i Martial.

Nigeria dostała 0 : 2 od Serbów. Na boisku widziano Mosesa, Ndidiego i Iwobiego.

Coś z wczoraj mogło mi umknąć, wszakże umieram.