W wielkim finale Pucharu Bloga zagrają drużyny The Blues oraz WAWONGIEL.

W pierwszym półfinale drużyna The Blues pokonała drużynę MKS Maślice 78 do 68. Drużyna The Blues awansowała ponieważ KDB na C zrobił swoje. To The Blues gonili wynik , ponieważ MKS Maślice na C z Vardym a na VC z Rashfordem byli bliżsi finału. 28 pkt od KDB pozwoliło przykryć -1 od Auriera i dać jeszcze 10 pkt przewagi na koniec kolejki.

W drugim półfinale drużyna WAWONGIEL pokonała drużynę Coco Jamobo 68 do 62. Według mnie, decydujące były dwie rzeczy. Foster w bramce za 6 pkt oraz Richarlison również za 6 pkt. Obaj menadżerowie zagrali bezpieczną opaskę. Tzn Vardy na C a na VC KDB. I pewnie było mnóstwo emocji, od nieuznanej bramki Mousseta dla drużyny WAWONGIEL a z drugiej strony Vardy , Maddison, Traore poza pierwsza XI a do tego Aurier na -1. chyba nie było gorszego momentu na takie zmiany w składach.

Jak będzie wyglądał finał?

The Blues

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WAWONGIEL

TAA i Aurier w obronie to duża przewaga drużyny The Blues.  Wygląda na to , że podwójna defensywa Burnley w spotkaniu z Aston Villą u siebie bedzie odpowiedzią drużyny WAWONGIEL. Grealish musi zdjąć podwójny CS ( -8 pkt za 2xCS i 4 pkt za bramkę ) dla drużyny The Blues.

W pomocy mamy  Kouyaté w drużynie Wawogiel i Richarlisona vs Maddison i Grealish w The Blues. Ten Kouyaté  to zaprawdę ciekawe…

W ataku mamy Mousseta vs LFC i DCL vs MCI. Takie ciekawe różnice w składzie.

Powodzenia!