Home DECYZJE Przewidywane składy na GW2

Przewidywane składy na GW2

0
0

I’m too old for this s**t!

Pierwsze pełne składy w sezonie. Po wakacjach odgrzebałem się z tematów służbowych i udało mi się zrobić przewidywane 11-tki. Mało wiemy na początku sezonu, więc piszcie jeśli macie jakąś tajemną wiedzę lub uważacie, że wyjdą inaczej.

Arsenal:

Dużo jest tutaj niewiadomych. Pepe, Ceballos, czy Saka czekają na swoją szansę. Zobaczymy czy skład utrzyma Elneny jeden z poważniejszych konkurentów Bissoumy za 4.5 na ostatni slot pomocy.

Aston Villa:

Zakładam, że Martinez w bramce, a na szpicy Watkins. Znaki zapytania są po prawej stronie (PŚO i PO), gdzie o miejsca walczą Konsa, Hause, Guilbert oraz nowy nabytek Cash.

Brighton:

Rotacje zawsze tutaj będą straszne. Jedyni pewni to Ryan, Dunk i może Maupay. Jeśli kontuzja Lallany okaże się poważniejsza, to mogą wyjść tak, a jeśli nie to Lallana za Connolly’ego. Wg mnie Bissouma 4.5 > Stephens 4.5 – jakby ktoś szukał bardzo taniego pomocnika.

Burnley:

Wąska kadra, ale tak było też w zeszłym sezonie, a pomimo tego defensywa była i tak mocna. Przy kontuzji JGB w EFL Cup Pieters może wrócić na wahadło. Jeśli po drugiej stronie zagra np. Brady (gdyż McNeil jest łączony z odejściem do Lisów), to mamy obrońcę 4.5 oop.

Chelsea:

Dużo znaków zapytania. Czy Havertz obroni skład? Co z Tammym i Giroud? Jak ustawi Lampard środek po powrocie Kovacica? Czy wróci do gry trójką w obronie? Może wyjdą tak.

Crystal Palace:

Zapomnieliśmy, że Orły najpierw gryzą trawę o każdy punkt, a dopiero kiedy już są pewni utrzymania, to wkrada się rozluźnienie. Teraz mają większy potencjał na gole. Może vs MUN przejdą na 3 ŚO i będą czekali na kontry? Może Eze wskoczy do składu. Zobaczymy.

Everton:

Wygląda na to, że Carlo ma już skład. Jeśli będą wszyscy zdrowi, to tak to będzie wyglądało.

Fulham:

Mitro do składu, bo w takich meczach jak z Leeds trzeba grać o 3 punkty. Zobaczymy czy zajdą inne zmiany, bo po porażce może Parker szukać innych wykonawców. Może Kamara zejdzie na skrzydło kosztem jednego ze skrzydłowych, może zobaczymy Tete zamiast Odoia, a może też Areola zastąpi w bramce Rodaka? Tutaj znaki zapytania.

Leeds:

Wg mnie wyjdą tak samo jak vs LFC, bo mecz zagrali świetny. Jedynie Paskala Strałka znanego w niektórych kręgach jako „Struzik 4.0” może zastąpić powracający po kontuzji Cooper.

Leicester:

Zwycięskiego składu się nie zmienia. Cengiz Under za Pereza w najbliższej przyszłości + Maddy za Praeta i na papierze będą naprawdę mocni.

Liverpool:

Personalnie nie ma co zmieniać. Trzeba jedynie poprawić organizację w defensywie inaczej Chelsea też strzeli im 3 gole. Thiago może wskoczyć za jakiś czas za Keitę lub Giniego, więc w środku jedynie Hendo jest pewny miejsca.

Manchester City:

Zgadywania Pepa to nic przyjemnego. Zagrać powinni Edek, KDB i Ster. Laporte nie zagra, podobnie jak Aguero. Resztę zna tylko Pep.

Manchester United

Znaki zapytania przy Greenwoodzie, w bramce, na DP oraz LO. Zobaczymy też za kogo wejdzie Donny. Na razie go nie przypisałem. Reszta dość przewidywalna.

Newcastle:

Wg mnie bez zmian, ale w końcu trzeba będzie gdzieś zmieścić Ritchiego oraz przede wszystkim Frasera, tylko nie wiem za kogo przy tak dobrym występie Hendricka…

Sheffield United:

Póki co brak Hendo = brak CS-ów. Zobaczymy jak będzie dalej. Znaki zapytania przy Lundstramie/Berge oraz w ataku, gdzie Wilder historycznie sporo rotował.

Southampton:

Krótka ławka, brak formy i kontuzje. Na skrzydłach wyjdą groźni Djenepo i Will Smallbone. Totki też bez formy i do tego zmęczone podróżą do Bułgarii, dlatego szanse Świętym dać warto (Ings strzelał Totkom ostatnio w obu meczach), ale jeśli nie pokażą wiele, to trzeba się będzie ewakuować.

Spurs:

Wraca Lo Celso, więc Alli spada na ławkę. Może z Argentyńczykiem gra będzie wyglądała lepiej. Na debiut Bale’a jeszcze chwilę poczekamy.

WBA:

Może zmiana w bramce oraz na szpicy? A może zmiana ustawienia na 4-4-2, które działało w Championship? Albo zagrają z trójką obrońców (wtedy O’Shea zagra LŚO i ktoś z czwórki ofensywnej usiądzie), albo spróbują bardziej ofensywnie wyjść (poniżej propozycja). Za mało jednak widziałem meczów WBA, żeby jednoznacznie to ocenić. Zobaczymy.

WHU:

Mają duży potencjał, ale wyników brak. Zobaczymy jak wejdą w ten ciężki kalendarz. Jedyne pytania to, kto za Noble’a do środka oraz kto na szpicy?

Wolverhampton:

Wilki skład mają w miarę stały, więc Podence za Jote, przejście z 3-4-3 na bardziej defensywne 3-5-2 z Dendonckerem w środku i jedziemy.

Życzę udanych transferów, trafionych kapitanów i zielonych strzałek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *