Okres ciężkich rotacji (zacznie się po tej kolejce).
Teraz gramy co 3 dni. Następne PS będą dopiero na GW14, więc musicie jakość dać sobie radę sami.
Arsenal:
Out: Pepe, Partey i raczej Luiz. Skład bez zmian.

Aston Villa:
Out: Barkley

Brighton:
Out: Lallana. Wyglądało to dobrze ostatnio. Teraz mogą wrócić Maupay i Trossard.

Burnley:
Znak zapytania: JBG. Za JBG opcją jest też Brady.

Chelsea:
Out: Ziyech, CHO. Mam wrażenie że opanowałem już rotacje Lamparda (co pewnie jest błędem), stąd taki skład oczywisty wróżę.

Crystal Palace:
Wszyscy zdrowi = jest kilka pytań. Schlupp/Townsend, Ayew/Benteke, Cahill/Dann i środek pola. Obstawiam bez zmian.

Everton:
Out: Coleman, Digne i Hames . Na LO znak zapytania – mój typ to Iwobi, który może zagrać w ataku, ale tam mogą zagrać też Siggy i Bernard.

Fulham:
Bez zmian.

Leeds:
Tutaj wszystko jasne, bo Bielsa otwarcie powiedział kto zagra. Dzięki Marcelo! Zmiany w trakcie meczu pewnie na skrzydłach.

Leicester:
Out: Soy, Ndidi, Pereira, Castagne. Znak zapytania: Maddison. Pytanie kto w ataku obok Vardyego. Za Maddisona ew. Praet.

Liverpool:
Out: Thiago, Gomez, Milner. Znaki zapytania: Alisson, Jota. Wydaje mi się, że wyjdą tak.

Manchester City:
Znak zapytania: Gundo. Jeśli nie zagra, to BSilva za niego.

Manchester United
Znak zapytania: Cavani, Martial. Mój typ poniżej.

Newcastle:
Znaki zapytania: pół drużyny. Wstawiam w nawiasach wszędzie nazwiska opcji, bo skład może nas bardzo zaskoczyć.

Sheffield United:
Niby wszyscy zdrowi. Moje typy poniżej.

Southampton:
Do zdrowia wrócił Danny Ings. Szansa na występ od 1 minuty jest (za Djenepo, który zagrał słabiutki mecz). Reszta bez zmian.

Spurs:
Out: Lamela. Znaki zapytania: Aurier. Wg mnie bez niespodzianek.

WBA:
Out: Townsend, Pereira.

WHU:
Out: Antonio i Masuaku. Bardzo różnie może teraz ustawić swój zespół Moyes.
Za dużo jest wariantów, ale ja obstawiam taki.

Wolverhampton:
Out: Jimenez
Wg mnie wariant z Dendonckiem na LŚO się nie sprawdził. Zobaczymy czy NES zagra 4-4-2 czy 3-4-3.
Ja uważam, że wyjdzie tak.

Powodzenia i zielonych!
Więcej na TT: https://twitter.com/pazdannavaro/