Jak oni zagrają?
Wróżby na szybko. Dla tych co nadal się wahają lub szukają opcji w drafcie.
Arsenal:
Out: Partey, Pepe i Elneny. Znaki zapytania: Willian, Saka, Luiz.

Aston Villa:
Out: Barkley. Znaki zapytania: Traore

Brighton:
Out: Lamptey. Znaki zapytania: Lallana, Trossard, March

Burnley:
Out: Pope. JRod zamiast Barnesa w ataku imho.

Chelsea:
Znak zapytania: Pulisic. Thiago i James powinni wyjść w podstawie.

Crystal Palace:
Out: Zaha, Milivoj

Everton:
Out: Coleman, Digne

Fulham:
Mitro, Reid i Lookman w podstawie wg mnie.

Leeds:
Out: Pablo. Dwie opcje widzę: albo Dallas w środku i Alioski na LO, albo Rodrigo na 10 i Dallas na LO. Costa lub Raphinha o miejsce na prawej pomocy.

Leicester:
Out: Soy, Ndidi, Pereira. Znak zapytania: Castagne. Thomas zagrał świetny mecz w LE, więc zobaczymy czy Belg wyjdzie.

Liverpool:
Logika po meczu LM podpowiada, że wyjdą tak.

Manchester City:
W City wszyscy zdrowi (może poza Ake) – to najgorsza informacja dla managerów FPL. Pep zawsze z Burnley dawał odpocząć swoim kluczowym graczom. Na kogo wypadnie tym razem? Grupa LM już wygrana, ale tacy Cancelo i Jesus dużo ostatnio grali… Po restach w LM powinni wyjść jakoś tak.

Manchester United
Out: Shaw. Znaki zapytania: AWB, Rashford, Pogba, McTominay, Lindelof. Uważam jednak, że 11-tka która wybiegła vs Basaksehir w LM była optymalna. Życzeniowo obstawiam taką samą w meczu z SOU.

Newcastle:
Out: Fraser. Znaki zapytania: Lasc, ASM

Sheffield United:
Znaki zapytania: Ampadu, Stevens

Southampton:
Do zdrowia wraca Dany Ings. Szansa na występ w GW11. Reszta bez zmian.

Spurs:
Out: Aldi, Lamela. Znaki zapytania: Lloris, Bergwijn, LoCelso

WBA:
Brak kontuzji.

WHU:
Znaki zapytania: Antonio, Yarmolenko

Wolverhampton:
Out: Saiss. Neto za Traore wg mnie.

Powodzenia!
Więcej na TT: https://twitter.com/pazdannavaro/