Pre sezon 2017

0

Sobota 8 lipca, data pierwsze spotkania pre sezon 2017. Nie będzie to hit, Watford zagra z Woking. Jednak, zawsze jest tak, że ktoś musi zacząć pierwszy. 8 sierpnia, pre sezon zakończymy spotkaniem o Super Puchar Europy , Manchester United Real Madryt.

Emirates Cup

gun__1496829418_EmiratesCupEditorial

Arsenal organizuje kolejną edycję Emirates Cup. Widać formuła się sprawdza, chyba najważniejsze jest to, że jest to turniej rozgrywany na miejscu. Szczególnie , że zawodnicy Arsenalu zrobią największa liczbę kilometrów ze wszystkich drużyn podczas tego pre-sezon. Polecą do Chin oraz do Australii. Najważniejsze spotkanie pre sezon rozegrają na Wembley o Tarczę Dobroczynności, 6 Sierpnia z Chelsea. Już teraz można zapisać w kalendarzu. Nie znalazłem informacji nigdzie, ale zakładam że Eleven pokaże to spotkanie.

International Champions Cup

large_large_Stadium_photo_with_ICC_logo_Article_1-1496165992

Ktoś wymyślił formułę, w której kluby podczas przerwy na zbudowanie formy przed nowym sezonem, zamiast sparingu pod Warką w Hotelu Sielanka, zagrają na Rose Bowl przy widowni grubo ponad 100k. Założenie proste, biletów już dawno nie ma. USA to rynek, który cały czas próbują podbić wielkie kluby europejskie. A takie Eventy, mają jeszcze bardziej przybliżyć soccer Amerykanom.

Z Premier League zobaczymy tam Arsenal, Manchester City, Manchester United, Chelsea i Tottenham. Te spotkania, najprawdopodobniej pokaże TVP i Eleven. Napisałem być może, bo nie mogę znaleźć potwierdzenia na stronach tych kanałów. W każdym razie, FB ICC działa bardzo sprawnie i na pewno będę podrzucali wszystkie potrzebne informacje. Łącznie z obszernymi skrótami. Na pewno skorzystam i się podzielę 🙂

PL Asia Trophy

pl_asia_players

Obowiązkowy element pre sezon od kilku sezonów. Dill jest prosty, Wy nam kupicie koszulki , my później przywieziemy zawodników. Kilku z Was zakupi bilety na stadion i zoabczy LIVE, reszta przed TV. Ewentualnie , wpadniecie na lotnisko czy pod hotel. Dwie strony podpisują taki niewidzialny kontrakt i co roku Premier League , wysyła kilka klubów do Azji. W tym sezonie będzie to Liverpool, WBA,Crystal Palace i Leicester. Spotkania do obejrzenia w CanalPlusSport.

AudiCup 2017

audicup2_2017

Liverpool pojedzie na jeszcze jeden mini turnieje. Tym razem do Monachium na AudiCup2017. Jak widzicie na obrazku, rywale będą zacni. Ciekawe, że Napoli i Atletico zagrają jeszcze z innymi drużynami Premier League. Napoli z Bournemouth a Atletico z Brighton. Ten turniej do zobaczenia na antenie Eurosport.

UEFA Europa League third qualifying round first leg

To zadanie, jakie stoi przed Evertonem. 23 lipiec i 3 sierpień. Na dziś, przeciwnicy nie są jeszcze znani. Sytuacja , jest dosyć prosta z Ligą Europy na wyspach. Może nie wypada odpaść od razu w kwalifikacjach. Ale oddawać zbyt dużo zdrowia i serca, również nie ma po co. Fajnie, że Everton, który szaleje na rynku transferowym, rozegra, dwa takie ważne spotkania. Może jednak postarają się coś tam ugrać? Jose Mourinho pokazał, że to może właśnie tamtędy jest najprostsza droga do Ligi Mistrzów?

Wszytko będziemy w miarę na bieżąco ogarniać, strona pre-sezon jest i czeka na uzupełnienia. Oby nie dać się oszukać podczas nadchodzącego miesiąca. Dla mnie pre sezon, jest jedną z najważniejszych wskazówek, dość powiedzieć, że podczas GW1 2016 miałem najwyższe miejsce podczas całego sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *