Home FANTASY PREMIER LEAGUE poobijani po 27 kolejce

poobijani po 27 kolejce

0
0

Działo się, można powiedzieć,

czerwone kartki dla Sessegnona i Dyera. Brak w wyjściowym składzie Aguero, Dzeko i Silvy. I zupełnie rozbity Tottenham bez Bale, Parkera i VDV. A dodatkowo Roman postanowil zwolnic AVB.  O niewykorzystanym karnym, przez Ba nie wspominając

Cena za Sessegnona spadła wciągu jednego dnia o 0,1 FPL jeżeli zachowa dynamikę spadku to zatrzyma się przy następnej kolejce w okolicach 6,8 , 6,7 FPL sprzedawać go jak najszybciej, wypada na 3 mecze. Dodatkowo Sunderland w trzech najbliższych meczach zagraz bez Cattermole który za 10 żółtą kartę wypada na 4 mecze. Czyli cała pomoc poszła w pizdu . czy Bendtner, McClean i Richardson wezmą na siebie zdobywanie pkt dla  czarnych kotów w najbliższych kolejkach?

10-mar

Gameweek 28 Liverpool (H) walka o puchary

20-mar

Gameweek 29 Blackburn (A) walka o utrzymanie

24-mar

Gameweek 30 QPR (H) walka o utrzymanie

31-mar

Gameweek 31 Man City (A) walka o mistrza

Nathan Dyer odpada wiec zostaje dwóch ofensywnych zawodników którzy powinni zdobywać pkt dla Swansea, Sinclair i Graham. 

W City to tylko Mancini wie kogo ma w składzie fantasy 😉 i na kogo postawi w nastepnej kolejce i jak by tego było mało to w czwartek graja ligę europy , fakt ze Sporting jest strasznie słaby jak na City ale zawsze to 90 minut biegania. A i jeszcze tevez wraca do łask jak niew ten weekend bo musi zrzucić kilka kilogramów to w nadchodzących meczach powinnien być brany pod uwagę przy wystawianiu składu. Mancini to sciemak i kupi go sobie w fantasy jako jedyny i wystawi na szpicu przeciwko Norwich albo Wolves w dodatku na kapitanie, powtórzę. Mancini to sciemak.

Tottenham, jedzie na Everton gdzie poległo city i Chelsea. Bale dzis jest na niebiesko, wraca tez Parker wiec gra spurt powinna wyglądać lepiej niż w meczu z united.

I zostaje zwolnienie AVB, trenerem będzie DiMateo chyba ze dziś się okaze inaczej, jeżeli zostanie to pilkarze Cheslea mieli kiedyś trenera gdzie sami prowadzili zespół i jak warto zauważyć doszli wtedy do finału ligi mistrzów. Do gry wróci Lampard? Może Malouda przypomni sobie jak grał w piłkę w tamtym sezonie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *