Home FANTASY PREMIER LEAGUE Pomocnicy – GW4-7

Pomocnicy – GW4-7

0
0

Pan Mo Salah. GW1-3, średnia 10 pkt na GW. GW4-7 średnia 10 pkt na GW.

Salah przed sezonem, oczywiście, że jestem najlepszym wyborem w FPL, ponieważ zdobywam najwięcej punktów. Salah po 7 kolejkach, mówiłem. Patrząc na ostatnią kolejkę, kiedy nie masz komu oddać opaski w kolejce, oddaj ją Salahowi. Dokładnie tak jak z piłką na boisku. Tylko w jednym spotkaniu tego sezonu, nie zdobył bramki! z 6 bramkami na koncie jest najlepszym strzelcem tego sezonu.  Jedyne co zastanawia w jego wypadku, to skromne 61% posiadania….dlaczego to nie jest 100%???

Benrahma lekko spuścił z tonu. Tylko 1 gol w 4 ostatnich meczach i patrząc na to, można zaryzykować tezę…rację mieli ci którzy sprzedali Benrahme na karcie po GW3. Nawet za te 10 pkt z kolejki 5.  Jest jednak coś , co może przekonać parę osób aby Benrahme w składzie zostawić. Oddał 15 strzałów w 4 kolejki, czyli najwięcej wśród pomocników.

Duet z Evertonu, Doucouré dwa mecze z 10+ pkt , Townsend trzy razy zagrał na 10+ pkt! Townsend zdobył 3 bramki w 4 meczach.  Townsend zrobił siuuu na Old Traford. Townsend podskoczył z ceną o 0.1 a Rondalo spadł o 0.1. Doucouré w całym poprzednim sezonie zdobył 2 bramki i 3 asysty , w tym już ma 2 bramki i 4 asysty! A to przecież przed nim jeszcze 32 kolejki. W 4 ostatnich kolejkach Doucouré zrobił 3 asysty i 1 bramkę!

Son , po cichym starcie w kolejce 4 i 5 , wrócił w  6 i 7. W czasach kiedy Tottenham nie gra na miarę możliwości , Son jest opcją  w FPL. Jeżeli Son jest różnicą z 13% posiadaniem , to jest jeszcze lepszą opcją niż w poprzednim sezonie, kiedy jego posiadanie oscylowało w okolicach 40%.

Mane w jednym meczu z ostatnich 4 nie zdobył bramki. I chociaż miał problemy z celnością, bo tylko 4 z 14 strzałów , było celnych. To już 3 z 4 celnych strzałów wpadło do bramki. Jeszcze kilka takich kolejek w wykonaniu Mane i zaczną się coraz głośniejsze rozmowy o ruchu Salah out Mane in i kilka $$$ w kieszeni 😉

Sarr , czyli jeden z tych pomocników, którzy trafili 3 razy do bramki przeciwników.  To spowodowało błyskawiczną karierę w FPL.  Jego posiadanie wzrosło z 438k do 157kk. Ale jego szef nie miał tyle szczęścia i już na GW8 na ławce Watfordu zasiądzie dobrze znany Claudio Ranieri.

Sprzedawać Bruno i kupić CR7? Patrząc na powyższe średnie, tak zdecydowanie. Wiadomo, że na tych 4 ostatnich kolejkach najbardziej zaważył ten niestrzelony karny z AV…wtedy powyższy ruch transferowy nie byłby aż tak opłacalny. A dziś jego cena spadła do 11.9 i w sumie to dobrze. Poczekajmy na lepszy kalendarz United , wtedy może wróci do naszych składów w jakiejś promocyjnej cenie.

Podobno Greenwood się skończył a jego wysokie posiadanie jest skutkiem innych pożarów w składach FPL.  Pogba miał tylko jeden mecz z extra punktami. Poza tym mizerne występy po 2 pkt.

Gray z bramką i asystą. Oczywiście, że nie mógł powtórzyć swojego wyczynu z pierwszych 3 kolejek, kiedy w każdym meczu zdobywał bramkę. Ale TYLKO bramka i TYLKO asysta to jednak trochę za mało. Czy powrót DCLa zmieni średnią pkt Graya? Oby 😉

A na koniec , lista pomocników z największym wzrostem średniej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *