Inne ligi


Dodatkowa motywacja na trzy dni przed startem sezonu 2019/2020

W ostatnie wolne od fantasy premier league doby zawieszamy na moment samolubną politykę Bloga. Odchodzimy od strategii Jam alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec na rzecz nowotestamentowej miłości bliźniego oraz promocji innych polskich lig.

Kolega Adrian zestawił większość polskich lig fantasy FPL. Startować możecie w szranki i konkury z dziennikarzami sportowymi; maniakami FPL; zapuścić się na  niebezpieczne wody klubowych fanpejdżów lub pograć w niszowych mini ligach dla samej glorii i chwały.

Zanim wbijecie nam sztylet prosto w zgarbione ciężko harujące plecy upewnijcie się wcześniej, że gracie w lidze LegalniBukmacherzy FantasyPL.

yxe1ot

Dla pierwszych 3 najlepszych managerów w lidze LegalniBukmacherzy FantasyPL na koniec sezonu nagrodami będą koszulki ulubionego klubu Premier League.

Ale to nie koniec. Będą jeszcze 3 inne możliwości zdobycia koszulki ukochanej drużyny Premier League.

W tym roku także zwycięzca Puchara Bloga dostanie wybraną koszulkę piłkarską, zaś półfinaliści i finalista oryginalne koszulki niszowego bloga.

Kolejnym konkursem w którym rozdamy nagrody będzie nowa formuła na blogu czyli Puchar Boxing Day.

W grudniu mamy 6 kolejek FPL-a. Uznaliśmy, że ten intensywny okres w roku, kiedy jesteście z nami również warto nagrodzić. Dlatego też manager drużyny, która zajmie pierwsze miejsce w tabeli grudnia (od GW11 do GW16) również dostanie wybraną koszulkę ulubionego angielskiego klubu.

I ostatnia ale największa szansa to Mistrz GW1 czyli konkurs „Flying Start”, w którym do wygrania jest koszulka ulubionej drużyny EPL. Nagroda trafi do managera zapisanego do Ligi Bloga z najlepszym wynikiem podczas GW1. Zaś managerów, którzy zajmą miejsca drugie i trzecie nagrodzimy koszulkami bloga FantasyPL.pl w wybranym kolorze i rozmiarze.

 

 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA