Oda do HK

0

Sprzedałem Salaha. Przed GW33, podczas WC sprzedałem Salaha. Jedna z tych decyzji, „później będę się martwił”. I to później, zapukało właśnie do drzwi, trzyma Salaha za rękę ( vs Stoke u siebie ) i uśmiecha się dosyć bezczelnie.

Pazerność. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy , kiedy próbuję przypomnieć sobie, why? Nie wiem, czy w jakieś innej części mojego życia, taka pazerność występuje , jak pazerność na pkt w FPL? Wydaje mi się, że nie.
Głupota. Druga myśl. Jak mogłem sprzedać najlepszego zawodnika sezonu?

Pazerność i głupota idealna para aby w końcu wyjebać się na zakręcie. Pewnie każdy z nas to przerabiał, no może większość. Szanuję tych, którzy nie popełniają takich błędów, pewnie mają lepszy sen. Ja , grając przez tyle sezonów, cały czas, nie jestem w stanie się powstrzymać. Cały czas, wydaje mi się, że wiem lepiej. Że droga , nawet kiedy wydaje się prosta i tak ma jakiś skrót, który pozwoli zaoszczędzić minutę…

FH zaburzył na chwilę obraz sytuacji. 1230, Salah w składzie, w dodatku na C. Życie wydaje się proste. Czujesz się bezpiecznie. Wiesz, że nic złego nie może cię spotkać. Po cichu, cieszysz się z tych wszystkich innych kapitanów w składach kolegów. i nawet nie dzwonisz, nawet nie piszesz, bo przecież wiesz, że oni wiedzą, jak bardzo mają przejebane w tym momencie. Co do samego FH, wszytko spoko, tylko nawet jeżeli będziesz chciał kupić zawodnika X, bo teraz cena się spina itp itd. To i tak nie kupisz, nawet jeżeli wymyślisz sobie, że wpierw transfer a później FH to i chuj dupa i kamieni kupa. FH przestaje działać, Twój zakup znika ze składu. Taka nauka przed następnym sezonem. A ci, którzy odkupili teraz Salaha przy -12, macie jeden pozytyw tej sytuacji.

Większość trzymała TC na podwójne kolejki a przecież Salah robi takie pkt co kolejkę…właśnie. Nawet podwójna kolejka, nie pozwoliła tym kilku gościom zagrać na odpowiednim poziomie. Teraz, wyobraźmy sobie historię, Salah ma DGW w tym sezonie. Takie dwa proste spotkania u siebie , gdzie w tle nie ma innych zobowiązań jak UCL czy inne nikomu niepotrzebne rozgrywki. Gramy TC a nie BB. Przynajmniej ja bym tak zagrał.

Może UCl mnie uratuje? Może Klop uzna, że trzeba dać odpocząć maszynie aby naładowała akumulatory? Przed meczem rewanżowym, wydaje mi się potrzebna taka zagrywka.

MyTeam, klikam na MyTeam i mam drgawki. Kane na C vs Watofrd w poniedziałkowy wieczór.

Oda do HK.

Przeczytałem Twój wpis Harry. Zero to 100, zrobił na mnie wrażenie. Nawet wzruszyłem się delikatnie. Wyszło mi, że każdy Twój gol w Premier League, każda szansa na gola, wszytko to co działo się od pamiętnych dwóch bramek z Chelsea było częścią mojego życia. Przeżywaliśmy to razem, bo razem z kolegami, skrzętnie zliczaliśmy wszytko i czekaliśmy na zielone strzałki. Śmiejąc się z tych, którzy tak jak teraz z Salahem, nie wystawili Twojej osoby na C. Twoje zdjęcia po zdobytych bramkach, kiedy wyglądasz niczym uczeń ostatniej klasy liceum, na zawsze będę widział tam 5,6 mln na głową.

Nie boję się tego napisać, Ty na C w tej kolejce, to może być decyzja , która zadecyduje o udanym lub nie udanym sezonie. Wilki nie śpią, wyczuły krew i idą moim tropem. Nie ma chwili wytchnienia, nie ma odwrotu, trzeba uciekać.

4 bramki do Salaha jesteś w stanie odrobić w ciągu 90 minut. Wiem, że Ty również to wiesz. W związku z tym, zapierdalaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *