Home FANTASY PREMIER LEAGUE Oczekiwania przed GW31

Oczekiwania przed GW31

0
0

Czasu tak mało.

Szukam pomysłów na GW31. Wtorek 20:45. Tymczasem kalendarz Google’a przypomina mi plaster miodu pełen mniej lub bardziej ważnych  spotkań, planów i planików. O FPL pomyślę jutro u fryzjera. To niemal błogosławione 30 minut w trakcie których nie potrafiąc prowadzić small talku skupię się na kapitanie i ewentualnym hicie za Llorente. Proszę strzyc jak zawsze a nielicznym zaciekłym rywalom podpowiem; dziką kartę przełożyłem o co najmniej jedną kolejkę. Nie czuję jej, a jeżeli tak naprawdę cokolwiek wyniosłem z FPL to przeczucie aby działać wyłącznie na granicy pewności.

Zresztą analizując tabelę, formę i kalendarz tak po prawdzie wiem, że nic nie wiem.

tabela31

Potknięcie Chelsea wykorzystać chcieć będzie Tottenham. Pochettino ogłosił urbi et orbi walkę o majstra a świeżą krew poczuli berserkerzy z Liverpoolu i Manchesteru City. Bronić może nie potrafią ale szarpać i gryźć będą. Szybka zagadka: iloma defensywny pomocnikami grał wczoraj Guardiola? Z walki o Ligę Mistrzów nie rezygnuje Mourinho, który zapowiedział rzucenie wszystkich sił na Anderlecht. Poza tym oberwało się niemal każdemu zawodnikowi a nad składem wisi widmo rotacji. Za brak zaangażowania. Porażka Chelsea stała się przyczynkiem do wyprzedaży Costy, tymczasem napastnik Chelsea oddał w 30 kolejce aż 9 strzałów. Powoli rośnie wartość Hazarda za to Fabregas wykreował 7 szans z Crystal Palace. To najlepsze liczby ostatniej kolejki. Po za pierwszą piątką znalazły się drużyny Arsenalu i Evertonu; paradoksalnie z obu ekip potrzebny wydaje się tylko Sanchez. Mustafiego posiadało wczoraj aż 1% menedżerów. Z tej siódemki można by złożyć fajny szablon ale budżet z gumy nie jest stąd trzeba sięgnąć po opcje budżetowe.

doltabela31

Dobrze byłoby znaleźć tutaj trzeciego napastnika: w Sunderlandzie wywiesili białą flagę – 1 zwycięstwo w trakcie 8 ostatnich spotkań, 8 punktów straty do Swansea i 0 strzałów Defoe w ostatnim meczu. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Negredo oddał wczoraj 1 celny strzał, gdzieś w okolicach 60 minuty; mowa o potencjalnej opcji na DGW34. Pofarciło się za to obrońcom na waszych ławkach. Walczy Hull City i dobrym wyborem do momentu podwójnych kolejek wydaje się Grosicki. Gorzej z minutami, zresztą szukam napastnika. Swansea na bezdechu; Siggy oddał wczoraj aż 7 strzałów, ale sam tego pociągu nie uciągnie. Llorente, Ayew, nie ma tam jakości. Fajną opcją wydaje się zaciekle walczące o każdy punkt Crystal Palace. Podwojenie Zahy i Benteke to niemal szaleństwo ale nie takie rzeczy się ze szwagrem robiło. Przynajmniej do momentu aż do składu wsadzi ich kolega Mikson. Vardy nie łapie się na definicję budżetowego napastnika, ale mecz z Sunderlandem będzie doskonałą okazją na pożegnalną opaskę. Carroll; Gray, raz słońce, raz deszcz.

Czasu mało. Płynę z prądem; bez odpowiedzi i pewności. Czas rzekomo jest najlepszym nauczycielem tyle tylko, że zabija własnych uczniów. U mnie pustka. Żadnej nowej wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *