Home FANTASY PREMIER LEAGUE Oczekiwania przed GW21

Oczekiwania przed GW21

0
0

Żegnaj Laleczko.

Jedno życie to wystarczająco wiele czasu, żeby popełnić mnóstwo pomyłek. Na tapecie mam następną: Kane zrobił swoje – Kane powinien, chociaż na jedną kolejkę, odejść. Sprzedaż Kane’a to ruch pozornie głupi – w końcu książę Londyn, w przyszły wtorek rozpocznie pierwszą w sezonie podwójną kolejkę. Cierpliwy menedżer powinien zrobić mu wygodne miejsce na ławce a w weekend zagrać charakterną rezerwą. Ktoś kto goni może mieć inne zdanie.

Kane w BGW21 zarobi 0 punktów; poza tym jest chory a jego wyjazd do Walii stoi pod znakiem zapytania. Pytanie pierwsze – czy wyzdrowieje do wtorku? Dowiemy się góra z przecieków – po Nowym Roku nie będzie konferencji. Druga wątpliwość to Pochettino; czy wyśle rekonwalescenta 200 km dalej, aby zagrał mecz z gnijącą na dnie tabeli Swansea, czy też może wystawi na szpicy Sona albo Llorente? 48 godzin później wypoczęty Kane może spokojnie zagrać drugie spotkanie DGW z West Hamem. To trochę zamyka temat potrojonej opaski Kane’a i w alternatywnym świecie zdroworozsądkowej FPL miałbym rację. Tyle, że Kane opiera się logicznym założeniom. Cyborg chce więcej. Są następne rekordy do bicia, jest walka o koronę króla strzelców. Moje plany to zatem wymiana Kane’a na Moratą a później odkupienie napastnika Totków i ew. dorzucenie do składu Arniego za Richarlisona. Założenia są proste; kapitan Morata może dać dużo więcej punktów z osłabionym i szurającym o dno Stoke City niż ktoś z rezerwy za Kane’a. Jeżeli w ogóle macie rezerwę. Poza tym wartość spadku Kane’a wynosi w tej chwili minus 55% i prawdopodobnie spadnie minimum o te 0.1.

Wszystkie te plany rozpieprzyć może pierwsza lepsza kontuzja w zespole, pusty przelot Moraty albo losowo wybrane dowolne nieszczęście z dość bogatej puli jaką oferuje fantasy premier league. Pomyślę o tym jutro. W weekend chciałbym te 10-20 punktów więcej niż średnia. Tak, to prymitywny skok na punkty z zaplanowaną drogą powrotu do Kane’a, ale jak Morata rozbije bank to będę miał kaca większego niż po spotkaniu kumpla z woja.

Żegnaj Harry; otworzyłem butelkę portera, nalałem pełny kufel i pozwoliłem aby moje poczucie własnej wartości odpłynęło w siną dal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *