Obrońcy za 4.5

0
0

Opcje w obronie na 4/5 slot.

W tym roku w cenie 4.5m nie ma tak dobrych piłkarzy co w zeszłym sezonie. Dokładając 0.5m możemy mieć solidnego defa, lub zaoszczędzić i wybrać grającego za 4.0m. Zobaczmy jednak, kto jest dostępny w cenie 4.5m.

Ben White – biorąc pod uwagę świetny kalendarz Arsenalu na początku sezonu (cry-LEI-bou-FUL-AVL) oraz aktualną niedyspozycję Tomiyasu, który ma problem z mięśniem i prawdopodobnie nie będzie w pełni sprawny na początku sezonu, White jest dobrą opcją na start. W zeszłym sezonie liczby ofensywne Tomiyasu były lepsze, ale Ben miał większą tendencję do zdobywania bonusów i jest mniej podatny na kontuzje.

Pontus Jansson – lider obrony Brentford, które znacznie poprawiło się w defensywie w zeszłym sezonie i ma dobre mecze od GW3 (ful-EVE-cry-LEE-sou). Liczby Janssona z ubiegłego sezonu to 3⚽️, 4🅰️ i 8 CS. Jeżeli jednak masz już w składzie Rayę, to lepiej nie podwajać obrony Brentford. Jeden z nich jest jednak do rozważenia.

Jonny/Aït-Nouri – kontuzja Semedo sprawia, że obaj powinni na jakiś czas mieć podstawowy skład. Mają potencjał ofensywny i niezły kalendarz na początek (lee-FUL-tot-NEW-bou).

Diogo Dalot – prawdopodobnie wygryzł na dobre AWB i ma w tym momencie pewny skład. W presezonie wyglądał bardzo dobrze, zwłaszcza ofensywnie i wydaje się jedną z lepszych opcji w tej cenie.

James Justin – jeżeli będzie miał skład to jest ciekawą opcją. Potencjał ofensywny w połączeniu z całkiem niezłym kalendarzem (BRE-ars-SOU-che-MUN), może się opłacić.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *