Obrońcy za 4.0

0

Kilka opcja za 4.0 mln do obrony.

Neco Williams – na dzis Liverpool ale plotka mówi o szybkich przenosinach do Nottingham Forrest. Neco Williams ostatnie pół sezonu zakończył na wypożyczeniu do Fulham. Tam rozegrał 14 spotkań od pierwszej minuty, zdobył 2 gole i zaliczył 2 asysty.

Tak wygląda jego mapka z tego okresu.

Nathaniel Phillips – kolejny obrońca Liverpoolu, który może zostać sprzedany. Podobno Bournemouth chce dokonać transferu definitywnego. Phillips spędził tam ostatni pół roku, gdzie rozegrał 17 spotkań od pierwszej minuty.

Nathan Patterson – prawy obrońca Evertonu. Jeżeli Coleman dostanie kontuzji, to najpradopobniej ten młodzieniec dostanie swoją szansę. Kiedyś TAA dostał podobną szanse przy kontuzji jakiej się nabawił Clyne.

Japhet Tanganga – podobno nie może się dogadać z Conte i najlepszym wyjściem dla zawodnika będzie transfer do innego klubu. W grę wchodzą dwa klubu, Bournemouth lub Southmapton. Podobnie na transfer czeka kolega z zespołu Joe Rodon

Eric Bailly – trochę nie dowierzałem jak znalazłem jego nazwisko wśród obrońców za 4.0 ale jest tam, faktycznie. Czeka , gotowy do gry…jedyny problem to lepsi zawodnicy w klubie na pozycji CB oraz ciągłe kontuzje które zastopowały karierę tego zawodnika , co w #FPL przełożyło się na cenę 4.0. Na plus zaliczę, podroż z drużyną do Tajlandii, gdzie będzie walczył o miejsce na ławce a przy pechu kolegów może nawet wskoczy do podstawowego składu United. Phil Jones też jest za 4.0 ale on do Tajlandii nie poleciał.

Jannik Vestergaard – to jest chyba 5 CB w drużynie Lisów i jeżeli w tym sezonie, nie będzie tyle kontuzji to jego szanse na grę są nikłe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *