Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór GW9

Niszowy wybór GW9

0

Trójka poza radarem.

W poprzednim odcinku Niszowego Wyboru: Lacazette 12 punktów; Knockaert 3 punkty; Son 3 punkty

 

Joshua Murphy 4.8. Posiadanie 0.2%. Sprowadzony z Norwich ofensywny lewy pomocnik miał w papierach wyboldowane arialem: potencjał. Teraz kolego go rozwiń grając w barwach walijskiego beniaminka. Na 390 min gry, cztery razy wychodząc z pierwszym składem, Anglik zdobył jedną bramkę w meczu z Burnley. Na horyzoncie majaczy szansa na kolejną bowiem w weekend Cardiff zagra mecz o pierwsze 3 punkty z Fulham. No bo z kim, jeśli nie grając na Reama, lub fatalnego ostatnio Mawsona. Pozostaje tylko rozstrzygnąć co jest bardziej beznadziejne? Ofensywa Cardiff czy obrona Fulham? Życie w swej wspaniałości da nam odpowiedź już w sobotę i nie wyobrażam sobie o godzinie 16:00 oglądać cokolwiek innego.

Raheem Sterling 11.1. Posiadanie 5.5 %. Anglik przewija się w Niszowych Wyborach niemal od początku sezonu, ale posiadanie dygnęło dopiero niedawno. Napędzić je może bardziej poważniejsza kontuzja Salaha – na co się nie zanosi, bo ostatnie komunikaty z kadry, i z Anfield, mówią o niegroźnym urazie pachwiny. Tymczasem Sterling, który od GW1 oddał 13 strzałów z pola karnego, miał 67 kontaktów w boxie, zdobył 4 bramki i 2 asysty, a wczoraj strzelił 2 gole Hiszpanom, w weekend podejmować będzie Burnley. Ostatnie 3 mecze Sterlinga przed własną publicznością to 10 – 8 – 14 punktów, fajny materiał na niszową opaskę GW9. Pozostaje jedno „ale”. Nie lubię spotkań zaraz po repach – to zawsze jakiś reset formy, bramki na lotnisku, śledzik z trenerem czy mało przyjazne korki obojętnych obrońców. Zwłaszcza, że mecz z Hiszpanią nie był spacerkiem.

Gylfi Sigurdsson 7.4. Posiadanie 4.3%. Druga po Sterlingu nudna różnica GW9. Tylko, że inaczej nie można. Mecz u siebie z Crystal Palace, 3 gole w trakcie 2 ost kolejek i statsy z najwyższej półki. Inna sprawa, że trudno go upchać w składzie a trzy kolejne wyjazdy Evertonu to mecze z Manchesterem United, Chelsea i Liverpoolem. Za to u siebie oprócz Orłów, mamy Brighton i Cardiff. W tym przypadku trzeba poprawnie określić syndrom zniekształceń, który mogą wystąpić w sytuacji, kiedy grupa podejmująca decyzję przedkłada osiągnięcie konsensusu nad podjęcie jak najlepszej decyzji. Dlatego dopiero po wybraniu modelu ograniczonej racjonalności i przepuszczeniu go przez gęste sito filtrów kompetencyjnych i motywacyjnych uważam, że Siggy to dość zajebista opcja na niszową opaskę.

Poza podium Niszowego wyboru znaleźli się Brooks, Schurrle, Jonny, Digne, Ramsey i Yedlin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *