Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór GW6

Niszowy wybór GW6

0
0

Trójka poza radarem.

W poprzednim odcinku Niszowego Wyboru: Maddison 8 punktów; Digne 1 punkt; Elyounoussi 2 punkty.

 

Alexandre Lacazette 9.4. Posiadanie 4.1%. Na dobry początek raz jeszcze heatmapa z GW5 porównująca Aube z Lacazette:

Lacazette będzie opcją tak długo dopóki Emery nie odwali kolejnego hołubca sprowadzając na szpicę z powrotem Aubameyanga. Czyli za tydzień, albo dwa, lub po repach. No nie ogarniesz gościa. Na razie zakładam pewną dziewiątkę Lacazette i punkty w starciu z obroną Evertonu, Tutaj jej statsy, z ostatniego meczu na własnym stadionie z Młotami:

Z Lacazette jako opcją FPL wiąże się tylko jeden problem – i tak nikt go nie kupi. Najpierw mleko, jajka, masło a potem dopiero polędwica sopocka. Każdy ma swoje problemy w składzie.

Olivier Giroud 7.8. Posiadanie 2.5%. Czas leczy rany i dość nieoczekiwanie franca ląduje w Niszy GW6. Czy ten garret do reszty oszalał? No to trzy powody dla których chociaż warto rozważyć inwestycję we Francuzika:

Drugi powód to prostota francy. Ta dosłowna, poza boiskowa oraz ta związana z jego obowiązkami na murawie:  odpierdolić swoją robotę, zgrać na ścianę, uderzyć z główki. Trzeci jest najbardziej prozaiczny: Morata to pizda.

Raheem Sterling 11.0. Posiadanie 2.8%. Rotacja Guardioli i 11 baniek zabija Sterlinga jako opcję. A szkoda, bo jak gonić w mini ligach to właśnie obiecującymi niszami a Anglik jest aktualnie jedną z najlepszych. Pod warunkiem, że zagra od 1 minuty, że mu nie urwie nogi w Lidze Mistrzów, i że trafi do pustaka. Poza tym wszystko się zgadza: 5 strzałów, z czego 3 celne w meczu z Fulham, rekordowe 12 kontaktów z piłką w polu karnym i bramka, do tego mecz z Cardiff wygląda bardzo obiecująco.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *