Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW4

Niszowy wybór – GW4

0

Trójka poza radarem

Niszowe wybory z GW3: David Silva – 6 punktów ; Holebas – nie zagrał przez dwie żółte kartki w pucharze myszki Micky; Antonio – 2 punkty

Anthony Knockaert 5.9 posiadanie 1.3% – Po epizodzie w Premiership, w barwach Leicester z sezonu 2014/2015, Francuz wraca do EPL już jako pełnoprawny lider beniaminka z Brighton and Hove. W drodze do awansu, na 41 spotkań, strzelił 15 bramek czym zasłużenie zdobył nagrodę najlepszego zawodnika sezonu 2016/2017. Po kontuzji w pre-seasonie do gry tak naprawdę wszedł dopiero w trzeciej kolejce meczem z Watford. Oddał 4 strzały, z czego 3 z boxa i 2 celne. Zanotował też najwięcej kontaktów z piłką w polu karnym przeciwnika bo aż 6; dodatkowo stworzył 3 szanse i wykonał 4 crossy. Kto oglądał niestety nieskuteczne naloty dywanowe na bramkę Gomesa, na pewno przyuważył chemię Grossa z Knockaertem. Będą punkty. Najbliższy kalendarz Mewom sprzyja: WBA – bou – NEW i chyba najwyższy czas na pierwszą bramkę BRI w sezonie.

knock

Kyle Naughton 4.5 posiadanie 3.3% – Po asyście i czystym koncie z Crystal Palace strzał może i mało oryginalny, ale 3% posiadanie bocznego obrońcy czyni go zalecanym niszowym wyborem. Po zamkniętym okienku Naughton ma dalej pewne miejsce w składzie i obok Fernandeza jest najtańszą inwestycją w korzystny kalendarz Łabędzi. NEW – tot – WAT – whu – HUD – LEI. GW4/GW6/GW8 rotują się z kalendarzem NEW/WBA/WAT czyli pozwalają na teoretycznie bezpieczną grę dwójką pewnych obrońców za 4.5.  Trzeba pamiętać, że Naughton to wciąż opcja budżetowa ze wszystkimi jej ograniczeniami. Przez 3 pierwsze kolejki obrońca Swansea nie oddał ani jednego strzału na bramkę, szansę tworzył co 127 minut, ale miał za to całkiem dobre bapsy za interwencje w defensywie. Łącznie 81 oczek, z czego 11 z CBI.

Chris Wood 6.5 posiadanie 0.4%.  – transfer Wooda z Leeds United do Burnley pobił rekord klubu z Turf Moor. Terminator w barwach Pawi w trakcie 83 występów zdobył aż 41 bramek. Dla Burnley debiutancką bramkę zdobył na Wembley, wchodząc z ławki dobijając tym samym, w doliczonym czasie gry, wszystkich posiadaczy obrońców Tottenhamu. Ubogie, w porównaniu z resztą klubów Premiership, Burnley nie wydałoby 15 milionów funtów na rezerwowego stąd założyć można pierwszy skład Wooda prawdopodobnie już na GW4. Burnley zagra wówczas z Crystal Palace, później w kalendarzu Liverpool i mecz u siebie z Huddersfield.

Burnley-star-Chris-Wood-640486

Na podium Niszowego Wyboru czwartej kolejki zabrakło miejsca dla Brady’ego, Suttnera, Lowtona i Abrahama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *