Trójka poza radarem.

Ostatnie wyniki: Wood – 7pkt, Laca – 1pkt, Cilson – 2 pkt

David Silva – 7.5. Posiadanie 8.9%

Legenda.

Będzie to ostatni mecz Hiszpana w Premier League. W Manchesterze City zagrał w 433 spotkaniach, zdobył w nich 77 goli i 140 asyst. 4-krotny mistrz Anglii po tym sezonie prawdopodobnie przeniesie się do ligi hiszpańskiej. W ostatniej kolejce The Citizens zagrają z nowym klubem Przemka Płachety, czyli Norwich. Ich grę w tym sezonie wszyscy dobrze znamy. Drużynie Guardioli brakuje 3 goli do uzyskania wyniku 100 bramek. Kanarki im pomogą w tym? Jeszcze jak! W tym starciu wszystkie stałe fragmenty gry zapewne przejmie właśnie Dilva. Must have na tę kolejkę? Myślę, że tak.

Ciekawostka: w sezonie 2015/2016 w swoim dorobku miał tylko jedną bramkę.

Heung-Min Son – 9.7. Posiadanie 8.6%

Koreańczyk odpalił z formą na koniec sezonu. Akurat jak wszyscy go sprzedali, o losie. 

27 punktów w 3 ostatnich pojedynkach brzmi bardzo intrygująco. Teraz mecz z beznadziejnym po lockdownie Crystal Palace, które jak zwykle walczy już o nic. Natomiast Koguty walczą o o 6 miejsce w lidze z Wilkami. Rozpędzone jak pendolino Totki będą w stanie zmieść z powierzchni ziemi Kryształowy Pałac, mimo że pozornie nie brzmi to łatwo. Oznacza to, że zamieszani w to będą oczywiście drugi najniebezpieczniejszy Koreańczyk na świecie oraz zawodnik, który niedługo będzie mieć trzecie dziecko, gratulujemy!

Podsumowując, tak jak to napisał Coleinho w swoim artykule – obaj będą różnicą.

Mahmoud Hassan Trezeguet – 5.2. Posiadanie 1.7%

Patrząc na jego ostatnią formę to bardziej David Trezguet 😉

Przy tym wyborze sugeruję się walką o utrzymanie. The Villans pokazali charakter w pojedynku z Arsenalem. Świetnie bronili i grali bardzo mądrze. Istnieje duża szansa, że dowódca kapeli Jack Grealish da radę utrzymać swój zespół w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ich rywalem będzie West Ham, który bardzo dobrą formą załatwił sobie pozostanie w lidze. Najbardziej się przyczynił do tego Michail Antonio, ponieważ ma najwięcej goli spośród wszystkich graczy po przerwie. Utrzymanie jest bardzo prawdopodobne jeśli spojrzymy na Watford. Dostaliby nauczkę ze zwalnianiem menadżerów. Może ten idiotyczny zarząd, by się w końcu obudził.

 

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim za ten sezon; całej redakcji, wam za bardzo miłe przyjęcie. Nie pomyślałbym kilka lat temu czytając tego bloga, że będzie mi dane na nim pisać :D.

Dzięki i trzymajcie się wszyscy!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA