Trójka poza radarem

Ostatnie wyniki: Jesus – 8 pkt, Digne – 1 pkt, Armstrong – 1 pkt

Chris Wood – 6.1. Posiadanie 1.6%

Popularny Krzysiek Drewno po golu w samej końcówce z Wilkami ma przed sobą doskonałe fixy; Norwich(A), Brighton(H). Zacznijmy od Kanarków – w spotkaniu z Chelsea nie oddali ani jednego celnego strzału (!). Natomiast ich defensywa dalej trzyma swoją stałą formę. Czyste konto mieli ostatnio w 28 kolejce z Leicester o dziwo. Brighton zaczęło grać trochę ładniej dla oka (przykładowo akcja z Arsenalem), lecz w defensywie gang zeszłosezonowego dgw dalej nie stał się monolitem. 13 goli straconych po przerwie spowodowanej pandemią.

Obecnie jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o budżetowych napastników.

Alexandre Lacazette – 9.2. Posiadanie 2.2%

Francuz w 3 meczach z lepszymi drużynami (Wolves, Tottenham, Liverpool) w każdym z nich zdobył bramkę, a w spotkaniu z Liverpoolem dołożył jeszcze asystę. Teraz pojedynek z walczącą o utrzymanie Aston Villą. The Villans mało co, a skończyliby ostatnie starcie z czystym kontem, lecz mimo wszystko w meczu z Arsenalem nie ma co liczyć na 0 z tyłu. W ostatniej kolejce Arsenal na swoim stadionie będzie gościć Szerszeni, którzy wczoraj dostali niezły łomot od West Hamu. Laca w obecnej formie powinien ukąsić w którymś z tych spotkań. Przypomnę, że napastnik Kanonierów w sezonie 2018/2019 miał 25 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej (13 goli i 12 asyst).

Callum Wilson 7.4. Posiadanie 4.2%

Jeśli ktoś ma ich uratować w walce o pozostanie w Premier League to zdecydowanie jest to Wilson. Tego sezonu nie ma już tak wybitnego jak poprzedni, lecz jakby odpalił w samej końcówce to większość kibiców zapomniałaby o jego słabszej dyspozycji. Z Manchesterem City niewiele zabrakło, żeby Bournemouth wyrównało i wywiozło 1 punkt z Etihad. Ostatnimi rywalami są Southampton oraz Everton. Obie ekipy już o nic nie walczą i obydwie są do ukłucia. Wiśnie w przeciwieństwie do Watfordu mają łatwiejsze spotkania.

Bournemouth – Southampton, Everton

Watford – Manchester City, Arsenal

No walka o utrzymanie zapowiada się ciekawie :). Cilson w tym sezonie zdobył 8 bramek i 5 asyst, a w zeszłym 14 bramek i 12 asyst. Wtedy duet Wilson & Fraser był prawdziwym postrachem.