Trójka poza radarem.

Ostatnie wyniki: Bowen – 5 punktów, ASM – 2 punkty, Willian – 9 punktów

Cesar Azpilicueta – 6.0. Posiadanie 7.9%

Hiszpan w meczach po przerwie zaliczył dokładnie tyle samo asyst, co przez ostatnie 29 kolejek. Dwukrotnie zagrał za 10+. Tymi występami pokazał, kto prezentuje się lepiej na prawej stronie obrony. Jeśli chodzi o minuty to tu można być spokojnym. Chyba, że otrzyma resta, ale u Azpiego patrząc na jego dyspozycję fizyczną nie jest to konieczne. Pierwszy pojedynek po pandemii może zaliczyć do udanych po tym jak skończył mecz z 2 asystami i ostatecznie zdobył 11 punktów. Potem miał 2 kolejki przerwy w punktowaniu, ale co się dziwić – mecze z Whu i City zawsze są dla nich nieprzyjemne. Natomiast w spotkaniu z Watfordem podał do Barkleya, a ten pięknie sieknął w okienko bramki. Dużym pozytywem u Azpiego jest to, że po zdobyciu asysty/gola bpsy są pewne. Następny przystanek to będące w bardzo słabej formie Crystal Palace. 3 mecze; 3 porażki, 8 goli straconych, 0 goli strzelonych. Ayew gdzie jesteś? W meczach bezpośrednich przeważa Chelsea. Orły w poprzednich meczach nie radziły sobie z The Blues. Radzili sobie wybitnie w 2017 roku. W mistrzowskim sezonie Conte obecny klub Roya Hodgsona zwyciężył 2 razy.

Fixy:

Phil Foden – 5.4. Posiadanie 5.1%

Złote dziecko Manchesteru.

Najlepszy piłkarz po przerwie? Młody Anglik w 5 spotkaniach (tylko w dwóch grał od 1 minuty) zanotował 4 gole i asystę. Wszyscy widzimy jak on wygląda na boisku – krótkie włosy, szczupły i niski wzrost. Poza tym świetnie współpracuje z KdB. Guardiola powiedział, że nie muszą nikogo kupować w miejsce Davida Silvy, bo na tej pozycji jest Foden, to chyba wiele mówi o nim :). Na horyzoncie widać Newcastle, któremu najlepszy Belg w Premier League strzelił jedną z najpiękniejszych bramek w tym sezonie. Dodam, że 20-latek w ostatnich 3 meczach u siebie  ]zaliczył 34 punkty. Sroki jeszcze nie przegrały po pandemii, więc nadchodzi koniec pięknej passy Steve’a Bruce’a.

Jak ktoś szuka opcji na 4/5 slot to Foden jest bezapelacyjnie najlepszym wyborem w tym budżecie.

Michail Antonio – 6.9. Posiadanie 1.1%

Angielski Adama Traore błyszczał formą w starciach z Chelsea i Newcastle. 2 gole w 2 meczach, widać że dobrze się czuje na tej pozycji. Po swojej prawej stronie ma znakomitego Jarroda Bowena, z którym bardzo dobrze współpracuje. Następnym przeciwnikiem Whu będzie Burnley. W ostatnim starciu zbójcerze stracili czyste konto po pięknym strzale z woleja Johna Egana. Dodatkowym atutem na korzyść Młotów jest kontuzja Bena Mee, co jest bardzo dużym osłabieniem dla przyjezdnych. Na sam koniec wspomnę o słynnej historii Michaila Antonio; wiecie, że rozbił on lamborghini w obcym ogródku w przebraniu bałwana? Jak nie słyszeliście jej od Przemka Rudzkiego to teraz już ją znacie. Miejmy nadzieję, że wjedzie w defensywę Burnley jak swoim lambo w ogród.

Czatowy wybór:

  • Deeney(1.8%) – Mikson88
  • Sarr(1.7%) – Norbixcfc
  • Lanzini(0.7%) – Patrykd
  • Pulisic(9.5%) – Fplfreak
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA