Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW28

Niszowy wybór – GW28

0

Trójka poza radarem.

Wybory GW27: Walcott – 1 punkt; Mawson – 7 punktów; Ibe – 1 punkt.

Virgil van Dijk 5.5. Posiadanie 5.9%. Po pierwsze kalendarz: WHUNEW – mun – WATcp; w tym udział w BGW31. Po drugie, cena. Po trzecie, cyferki: przy średnio strzale z pola karnego na mecz VVD prędzej czy później da coś z przodu. Ponadto zakładamy, że już wkrótce domyślnym ustawieniem obrony Kloppa będzie czwórka: Robertson – VVD – Lovren – Clyne. Wartość Holendra rośnie a najpopularniejsze transfery VVD to: Alonso -> VVD oraz Otamendi -> VVD.

Riyad Mahrez 8.6. Posiadanie 6.8% – w większości zombie konta. Samowolka pomocnika Lisów, po nieudanym transferze na Etihad, powinna być przyczynkiem do dłuższej dyskusji na temat lojalności i wartości podpisu piłkarza pod kontraktem. I poszlibyśmy w tą stronę gdyby nie FPL w nazwie bloga. Stawianie w fantasy premier league na emocje jest jednym z popularniejszych błędów i mimo, że postawa Mahreza nie zaskarbiła mu sympatii menedżerów to bądźmy wyrachowani: co wiemy? Mahrez wróci do pierwszego składu; kalendarz Lisów wygląda tak: STO – BOU – wba – blank – bri – NEW; pomocnik Leicester ma aktualnie na koncie 8 bramek, 10 asyst i wciąż ogromny apetyt na dobry transfer po zakończonym sezonie.

José Heriberto Izquierdo Mena 5.9. Posiadanie 0.1 %. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie poszukali hipsterskiego strzału na jedną, jedyną kolejkę. Izquierdo zdobył pierwszy skład Brighton gdzieś w okolicach 22 kolejki zaliczając 2 asysty przy golach Knockaerta i Murraya; w dwóch ostatnich kolejkach dorzucił po bramce. Chociaż pojedynek ze Swansea zamyka korzystny kalendarz Brighton –  dwa następne spotkania to Arsenal, Everton i pauza w BGW31 – to przynajmniej w drafcie można dać szansę Kolumbijczykowi.

Na podium niszowego wyboru zabrakło miejsca dla Danielsa, Frasera, Brunta i Deeneya.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *