Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW26

Niszowy wybór – GW26

0

Trójka poza radarem.

Wybory GW25: Shaqiri 3 punkty, Hazard 2 punkty, Monreal 8 punktów.

Junior Stanislas 5.9. Posiadanie 0.2%. Panie i panowie, kiedy to ostatni raz mieliście w składzie zawodnika z posiadaniem poniżej 0.5%? A kiedy ostatni raz mieliście Stanislasa? Prawdopodobnie w ubiegłym sezonie gdy Junior asystował i strzelał komu chciał. Problemem 28 letniego Stanislasa są kontuzje, tylko w tym sezonie z powodu dwóch opuścił kolejno 29 i 28 dni, co łącznie odpowiada min 9 kolejkom. Zakładamy optymistycznie, że da radę przynajmniej przez następny miesiąc, kiedy to Bournemouth zmierzy się ze Stoke City, Huddersfield, Newcastle i Leicester. Dał radę Chelsea oddając 4 strzały na bramkę (z czego 3 z pola karnego), zdobył bramkę i asystę. Nie da rady Stoke City?

Pascal Gross 5.8. Posiadanie 14.9%. Aktywne posiadanie Grossa jest rzędu 5-6% stąd jego udział w Niszowym Wyborze i próba zwrócenia uwagi na zapomniany potencjał. Od 6 ostatnich kolejek Pascal jest ciągle blisko asysty – to 39 crossów, 13 stworzonych szans i 2 kluczowe podania. Za każdym razem, kiedy blisko piłki przy SFG są Dunk czy Duffy, ostatnie podanie należy do Grossa. Kalendarz WHU – sto – SWA będzie ostatnią szansą Brighton na podjęcie walki o utrzymanie w lidze.

Daniel Sturridge 7.9. Posiadanie 0.8%. O ile dwie pierwsze propozycje znajdą miejsce w niejednym składzie to upchanie Sturridge’a jest bardziej karkołomnym zadaniem. Wypożyczenie do WBA to szansa na występ w Rosji; to próba odzyskania składu u Kloppa lub przynajmniej na fajny, letni transfer. Zdeterminowane powinno być również West Bromwich Albion, które aktualnie zamyka tabelę Premiership. Ambicjom Sturridge’a i motywacji WBA pomóc powinien kalendarz: SOU – che – HUD – wat – LEI – bou – BUR – SWA. Do GW33 niemal zielono, plus mecz w BGW31.

Na podium Niszowego Wyboru zabrakło miejsca dla Aubameyanga, Townsenda, Francisa, Sancheza i Mikiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *