Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór GW26

Niszowy wybór GW26

0

Trójka poza radarem.

W ostatnim odcinku niszowego wyboru: David Silva (na razie 2 punkty); Son 11 punktów; Murray 2 punkty.

 

Felipe Anderson 7.1. Posiadanie 12.2%. Anderson ląduje w niszy nie za wczorajszą asystę przy bramce Antonio, ale za całokształt spotkania i za kalendarz Młotów. Mamy cpFUL – mci – NEWcarHUD. Dla menedżerów najważniejsze powinny być 2 gameweeki: BGW27, w którym Anderson zagra u siebie z Fulham, oraz BGW31 kiedy na stadion Młotów przyjedzie Huddersfield. Jeden transfer Andersona zapewnia zawodnika na dwa blank gameweeki a do składu daje gościa ze skillem na poziomie top6. Pozostaje mieć nadzieję, że Młoty po remisie z Liverpoolem odzyskają formę bo 5 ostatnich kolejek to zaledwie 50 oddanych strzałów (tylko SOU, CAR i HUD oddali mniej) z czego zaledwie 12 było celnych. Na pewno liczyć mogą na formę Pellegriniego:

Alexandre Lacazette 9.3. Posiadanie 6.7%. Teza: w trakcie 4 ost kolejek Lacazette grał lepiej i skuteczniej niż Aubameyang. Grając 22 minuty mniej zdobył 2 gole, oddał 10 strzałów, był groźniejszy przy SFG, miał więcej udanych dryblingów, przechwytów, bloków, setek, kluczowych podań oraz kontaktów w boxie. Auba natomiast ma karne i kosztuje 1.9 mln więcej. Lacazette jako różnica to nie propozycja za Kuna tylko ew opcja na drugi slot ataku. Może da radę, może szukacie kogoś za np Firmino, prostego transferu jeden do jeden. Ryzyko to minuty, ale w końcu tutaj piszemy o różnicach i odejściu od szablonu.

Shane Duffy 4.6. Posiadanie 4.9%. Duffy to bezczelny skok na fixy Brighton: BUR – blank – lei – HUD – cp – CARSOU oraz na jego ofensywne statsy: 6 strzałów z pola karnego w trakcie 4 ost GW (50% dokładność). Do tej pory nielicznym posiadaczom dał 4 gole, a to w zasadzie o 3 więcej niż np Alonso. Nudna propozycja, ograna, znana, ale może przez to skuteczna.

Poza podium Niszowego Wyboru GW26 znaleźli się Redmond, JWP, Jota, Jonny, Moutinho, Gross, Montoya i Declan Rice.