Niszowy wybór – GW2

0
0

Trójka poza radarem.

Ostatnie wyniki trójki : Lamela – 1 punkt, Wood – 2 punkty(Barnes 13 punktów 🙂 ) , Redmond – 2 punkty

Emiliano Buendía – 6.0. Posiadanie 0.7%

Drużyna Norwich mimo porażki w 1 kolejce z Liverpoolem pozostawiła niezłe ofensywne wrażenie,a największe Pukki oraz Buendia. 22-letni Argentyńczyk w meczu z „The Reds” zdołał zdobyć asystę i zostać najlepszym zawodnikiem Kanarków w tym meczu. Miał 5 kontaktów w boxie,oddał 2 celne strzały spoza szesnastki w stronę bramki drużyny z miasta „Beatlesów”. W następnej kolejce zmierzy się z ekipą Newcastle u siebie. Ostatni mecz między tymi drużynami w Premier League zakończył się zwycięstwem zespołu z Carrow Road 3-2 po golu Olssona w 93 minucie. Miejmy nadzieję,że w tym meczu padnie również duża ilość bramek i Buendía będzie miał przy nich udział.

Alexander Lacazette – 9.5. Posiadanie 4.7%

Francuz w 1 kolejce nie zagrał ani jednej minuty,ponieważ nie był w 100% gotowy po kontuzji. Na 2 kolejkę powinien już być gotowy i głodny goli na mecz z Burnley. Drugi najlepszy strzelec Arsenalu poprzedniego sezonu podchodzi do tego meczu po udanym Pre-sezonie,w którym strzelił gola i zaliczył 3 asysty.W tym meczu Arsenal powinien wyjść lepszym atakiem niż Willock – Auba – Nelson,którym wyszedł przeciwko Newcastle. W dodatku ten mecz jest rozgrywany na Emirates co jest dodatkowym plusem do wyboru Lacazetta.

John McGinn – 5.5. Posiadanie 3.8%

Zawodnik Aston Villi w inauguracyjnym meczu z Tottenhamem zdobył świetną bramkę kładąc na ziemię Dannego Rose’a zostając najlepszym graczem „The Villans” w tym meczu. Szkot napędzał większość ataków tworząc największe zagrożenie wraz z El-Ghazim,Trezeguetem,Grealishem i wiecznie szukającym faulu Wesleyem. 24-letni pomocnik w meczu ze Spurs pracował nie tylko w ataku,ale także w obronie :