Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór GW18

Niszowy wybór GW18

0

Trójka poza radarem.

W poprzednim odcinku Niszowego Wyboru: Chicharito 5 punktów; Son 1 punkt z ławki; oferma Schindler 2 punkty.

Declan Rice 4.4. Posiadanie 0.5%. Kosmiczna forma Fabiańskiego i kolejne czyste konto to powód aby przyjrzeć się budżetowej defensywie Młotów. Zdobyta wcześniej bramka faworyzuje pośród mas Balbuene 4.4 (wzrost ceny prawdopodobnie dzisiaj/jutro), dzięki nazwisku rozpoznawalny jest dziadek Zabaleta, najmniej kosztuje Diop 4.3, natomiast całkowicie poza radarem leci 19 letni Irlandczyk Declan Rice. Gość gra na środku pomocy obok Noble’a, to pierwszy plusik, im bliżej bramki tym lepiej. Od początku sezonu, przy stałych fragmentach gry, oddał 5 strzałów z pola karnego. To niewiele, tyle samo próbował Diop, a Balbuena oddał tych strzałów aż 16. Szansa stworzona co 243 minuty, łącznie 5, w tym 1 podanie kluczowe, mamy też 45 podań przed polem karnym, to znacznie więcej niż 2 Diopa, lub 7 Balbueny. Tyle, że przywołana dwójka to klasyczni środkowi i do przodu pchają się tylko przy sfg. Podsumowując, wybierając Rice’a, oprócz CS Fabiańskiego, możemy nieoczekiwane dostać punkty za asystę, przed bramką przeciwnika statystycznie większym zagrożeniem będzie wciąż Balbuena. Diop nie oferuje niczego poza niższą ceną, ale znając złośliwą przekorę wież to on dostawi wkrótce głowę do wrzutki Snodgrassa.

Sergio Aguero 11.2. Posiadanie 22.8%. Już się tłumaczę, wg FFIX już 40.1% kont to konta martwe, zombie, bez transferów, porzucone i zapomniane pomniki marzeń o wielkości. Aktywne posiadanie Aguero, który opuścił 4 ostatnie kolejki, wynosi parę procent, tak to nisza, różnica przed osiemnastą kolejką. Różnica tym większa, że formę przed świętami Bożego Narodzenia odnalazł sam Jesus a Guardiola nie będzie już musiał polegać wyłącznie na Kunie. Gole Jesusa nie oznaczają jeszcze ławki Aguero, to prędzej powrót do 60-70 minut na boisku. Może gra dwójką napastników. Sergio Aguero w Niszowym Wyborze to sugestia, przypomnienie, że gdyby nie kontuzja, i gdyby dalej był w Waszych składach to na mecz z Crystal Palace byłby bezpieczną opaską. Prędzej, czy później i tak go kupicie. Pytanie, w którym momencie i ile punktów będziecie gonić?

Salomon Rondon 5.8. Posiadanie 3.4%. Zapowiedzi Ranierego o uporządkowaniu defensywy Fulham to na razie puste obietnice. Tym śmieszniejsze, gdyż listę życzeń beniaminka, przy okazji zapowiadanej zimowej ofensywy transferowej, otwiera nowy napastnik. Tymczasem Fulham dalej leją wszyscy, i nie widzę powodów aby odpuścił im Rondon, który w trakcie trzech ostatnich kolejek zdobył 2 gole i asystę. Wybór Rondona to również pożegnanie wielkie wojownika. Ostatni apel przed meczami Srok z Liverpoolem, Watfordem, Manchesterem United i Chelsea. Wędrowcze, kimkolwiek jesteś zatrzymaj się i odczytaj te wersy. Powiedz wieżom, iż wierny jej prawom tutaj Rondon spoczywa. Cześć jego pamięci.

Manchester United. 835 mln. Posiadanie 7.5%. Mourinho out.

Poza podium Niszowego Wyboru znaleźli się Snodgrass (pierwsza trójka to byłaby najnudniejsza nisza świata), Monreal, Shaqiri, Lovren 4.6, Pedro i Lingard.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *