0
0

Trójka poza radarem.

Alexandre Lacazette – 8.4. Posiadanie 4.9%

Bardzo dobre występy w ostatnim czasie, daje zupełnie inną jakość w porównaniu do ostatnich meczów Auby. Świetnie łączy ten atak i z nim płynnie to funkcjonuje. Pomimo zmarnowanego karnego dalej może być wykonawcą, bo na ogół to bardzo pewnie strzela karne, ale z drugiej strony Fabiański bardzo dobrze je broni. Rywalem będzie zdruzgotane po porażce 7-0 Leeds, lecz „Pawie” będą grać na własnym boisku i tu mogą szukać szansy, bo Arsenal na wyjeździe nie jest takim walcem jak u siebie. Niemniej jednak jestem zdania, że Arsenal dobrze się zaprezentuje, być może już ze Smithem z Rowu w pierwszym składzie.

Matty Cash – 5.0. Posiadanie 5.0%

Świetnie ostatnio wygląda Cash (interpretujcie jak chcecie), mnóstwo odbiorów, widać po nim że wybiegany jest niesamowicie. I cały czas tworzy przy tym zagrożenie. Jego cyfry są lekko zakłamane, bo miał mnóstwo pecha, że nie skończył starcia z Leicester z chociażby asystą. Jego dużym atutem jest regularna gra po 90 minut. Tylko raz w 5 kolejce z Evertonem opuścił plac gry w 85 minucie i prawdopodobnie dla owacji, bo zdobył bramkę niezłej urody. Mecz z Burnley to ogromna zagadka, bo Zbójcerze potrafią zaskoczyć jednym stałym fragmentem gry, ale tak czy siak Aston Villa ma dobry kalendarz przez jeszcze długi czas, więc do tej kwoty warto go wziąć. Jedyny minus to nieszczęsne 4 żółte kartki, ale to zaraz się zresetuje.

Kevin De Bruyne – 11.8. Posiadanie 3.4%

Ostatni mecz z Leeds to był po prostu masterclass:

Rozgrywanie, kontrolowanie gry, tempa akcji i tworzenie przestrzeni to był inny poziom, podobny jaki prezentował w sezonie 19/20, gdy zaliczył 13 goli i 23 asysty, co daje 36 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Kosmos. Teraz rywalem będzie Newcastle, któremu strzelił kiedyś cudownego gola.