Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW17

Niszowy wybór – GW17

0
0

Trójka poza radarem.

Niszowy wybór GW16: jarl Gudmundsson 6 punktów; Coutinho 1 punkt; Martial 2 punkty.

 

Gylfi Sigurdsson 8.0. Posiadanie 2.4 % – 9 bramek i 13 asyst w minionym sezonie, 11 goli 2 lata temu, jeszcze wcześniej 7 bramek i 10 asyst; potem transfer do Evertonu i permanentny blue screen na opcie. W środę Everton zagra z Newcastle, które straciło 15 bramek w trakcie 5 ostatnich kolejek a w weekend już na Goodison Park ze Swansea. Nie czarujmy się, Siggy nie gra teraz wielkiej piłki, ale w opartej na obronie i sfg taktyce Sama Allardyce’a wydaje się kluczową postacią. Na Newcastle, z całym szacunkiem do Srok, powinien wystarczyć.

Charlie Austin 6.1. Posiadanie 2.6 % – 28 letni Austin jest bohaterem sezonu 2014/2015 gdzie w barwach QPR zdobył 18 bramek. Czy da radę Lisom? Chociaż poprawniejsze pytanie brzmi, czy zagra w środku kolejki? Wtorkowy pojedynek w GW14 opuścił. Zakładamy, że zagra i że Pellegrino szukać będzie z Leicester 3 punktów. 4 ostatnie kolejki Austina (3 mecze i 7 min z MCI) to 15 kontaktów z piłką w polu karnym, 4 bramki, 10 strzałów z pola karnego i 2 zmarnowane setki.

James Tarkowski 4.6. Posiadanie 2.8% – bezczelny skok Niszowego Wyboru na domowe czyste konta Burnley i zarazem najtańsza inwestycja w defensywę Dyche’a. W zasadzie najpewniejsza, bo zastępujący kontuzjowanego Mee, Long kosztuje tylko 3.9. CS ze Stoke City jest jak najbardziej w zasięgu Burnley, chociaż to samo myślałem wystawiając, w sobotę Daviesa na Wembley. Tarkowski to również lajtowy patriotyczny lans, jego dziadek opuścił Polskę po WWII i poślubił na Wyspach Irlandkę. Urodzony w Manchesterze obrońca lubi pierogi, bigos i Wiedźmina.

 

Na podium Niszowego Wyboru zabrakło miejsca dla Rashforda, Milnera i Gayle’a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *