Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW15

Niszowy wybór – GW15

0
0

Trójka poza radarem.

Niszowy wybór GW14: Ake 1 punkt; Mustafi 7 punktów; Mane 13 punktów.

Wayne Rooney 7.2. Posiadanie 9%. Nie jesteśmy tym razem specjalnie oryginalni, ale wpis zaczynamy od Rooneya. Być może ten hattrick z Młotami będzie momentem zwrotnym kampanii Evertonu. Przekroczonym Rubikonem i grubą, czerwoną linią za którą wszystko zaczęło się układać. Nie będzie to szczególnie trudne bo rozpędzony Everton, z Big Samem w szatni, gościć będzie szurające o dno Huddersfield. Poza tym go lubię.

Joshua King 7.0. Posiadanie 1.5%. Po pierwsze, Norweg jest żywym dowodem, że za rok Salah w FPL będzie napastnikiem. Natomiast po drugie, gość się rozkręca. Bramka z Burnley; wcześniej asysta z Hudderfield. Cztery ostatnie spotkania to 16 kontaktów z piłką w polu karnym przeciwnika, 5 strzałów z pola karnego i 1 zmarnowana setka. To czujka na góra dwie kolejki, bo po Southampton i Crystal Palace zespół z Bournemouth zderzy się z Manchesterami i Liverpoolem.

Andreas Christensen 5.4. Posiadanie 1.6%. Kontuzja Luiza chyba już oficjalnie namaściła 21 letniego Duńczyka na pierwszy wybór Conte. 100% skuteczność 45 podań ze Swansea, 3 czyste konta w 4 ostatnich spotkaniach, boiskowa inteligencja i niespodziewana jak na taki wiek kultura gry. Ktoś celnie zauważył, że to pierwszy zawodnik szkółki Chelsea, który rozegrał 3 ligowe spotkania z rzędu. Zaraz po Terrym 14 lat temu. Zresztą John swoje wiedział:

 

Na podium Niszowego Wyboru nie zmieścili się Ozil, Shaqiri i Maguire.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *