Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW15

Niszowy wybór – GW15

0
0

Trójka poza radarem.

Ollie Watkins – 7.4. Posiadanie 4.3%

Absolutny pewniak.

Jego ostatnie 5 meczów to 3 gole, każdy na własnym stadionie. Natomiast przeciwnikiem będzie Leicester z liderem linii obrony, czyli Caglarem Soyuncu; kiedyś jednym z najlepszych defensorów ligi będącym na celowniku najlepszych, a teraz jednym z najgorszych obrońców ligi.

Trenerem Villi został niedawno Steven Gerrard, który świetnie radził sobie w Rangers i przerwał wieloletnią passę Celticu. Jego ekipa wyróżniała się bardzo dobra defensywą, a to oznacza, że może to przełożyć również na Premier League, bo już w zeszłym sezonie Aston Villa bardzo dobrze broniła, głównie za sprawą kosmicznego Martineza, lecz w tym trochę się to rozpadło, ale nowa współpraca może ponownie przynieść czyste konta.

Z Manchesterem City The Villans pograli bardzo ciekawie również w ataku i byli bardzo blisko doprowadzenia do remisu.

Nuno Tavares – 4.3. Posiadanie 0.8%

Można powiedzieć, że chodzi jak czołg, ale w sposób bardziej efektowny niż efektywny, bo momentami poruszaniem się przypomina Tymoteusza Puchacza(😅). W meczu z Newcastle z Tomiyasu wyglądali świetnie i większość akcji Arsenalu napędzali właśnie oni. Japończyka od Portugalczyka bardziej wyróżnia gra w obronie, w szczególności w pojedynkach, bo u Tavaresa z tym różnie bywa, ale jak na to, że kosztuje 4.3 mln to naprawdę jest okej z jego atutami i można rozważyć go jako ewentualny cover Aarona Ramsdale’a.

Vs Newcastle:

Marcus Rashford – 9.4. Posiadanie 0.8%

Mi osobiście się podoba jego gra po kontuzji, nie bronią go jeszcze liczby, ale sam sposób poruszania i lekkość z jaką się porusza w wielu akcjach jest dosyć imponujący jak na czas, w którym był kontuzjowany. Gdyby ofensywa Manchesteru rozkręciła się na stałe to mocno bym go rozważył. A jeśli chodzi o kalendarz to wszyscy wiemy, że nie ma ekipy z lepszymi fixami. Dodatkowo musimy zobaczyć jak będzie radził sobie Ralph Rangnick, który jest fachowcem, ale długo nie pracował jako szkoleniowiec, głównie jako dyrektor sportowy, doradca itp.

Teraz rywalem będzie niewygodne dla United Crystal Palace, więc tym bardziej będzie to ciekawy mecz i dobry sprawdzian dla nowego trenera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *