Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW14

Niszowy wybór – GW14

0

Trójka poza radarem.

Christian Pulisic – 7.9. Posiadanie 0.7%

Po trzech wejściach z ławki powinien nareszcie wyjść w pierwszym składzie na Watford. W spotkaniu z Leicester zdobył bramkę, a we wczorajszym meczu z United dał dobrą zmianę: był aktywny i stworzył 2 niezłe sytuacje, a jego główny rywal w miejscu o skład nieco zawiódł, bo zmarnował naprawdę dogodną sytuację w 3 minucie. Mowa oczywiście o Hudsonie-Odoiu, który zszedł w 77 minucie i nie ukrywajmy, że mógł zrobić więcej. Amerykanin wygląda dosyć świeżo po kontuzji i dopóki nie przydarzy mu się kolejna kontuzja to będzie wysoko w hierarchii, bo Tuchel mocno go ceni, bo znają się z Borussi Dortmund, gdy Christian był jeszcze bardzo młody.

Chociaż wczoraj wszedł na boisko i występował jako prawy wahadłowy, natomiast James powędrował na lewe wahadło z powodu bardzo przeciętnego występu Alonso. W takim wypadku jego szanse na grę są większe, bo może grać na dwóch pozycjach.

Ilkay Gundogan – 7.2. Posiadanie 3.3%

Nie jest to Gundogan z zeszłego sezonu, ale można powiedzieć, że tworzy zagrożenie z przodu. Tutaj jego heatmapa vs West Ham:

Przeciwko Brighton również strzelił gola i miał 4 kluczowe podania. Natomiast z Manchesterem United i Evertonem trafił w obramowanie bramki, czyli w każdym z ostatnich 4 spotkań strzela bramkę lub ociera się o trafienie. Teraz niełatwa Aston Villa i Pep vs Gerrard.

James Maddison – 6.6. Posiadanie 4.3%

Wrócił.

Już od jakiegoś czasu było widać po nim, że wraca do swojej optymalnej dyspozycji. W 9 kolejce strzelił z Brentford, a kolejny występ udowodniony cyframi był z Legią, z którą ciężko o to nie było, ale Jagiellonia nie dała rady. Natomiast spotkanie z Watfordem to był powrót duetu Vardy&Maddison z czasów, gdy byli na 2 miejscu i nie mieli dużej straty do Liverpoolu. Vardy strzelił 2 gole, a Madd zaliczył 2 asysty i dołożył gola. Teraz Southampton na wyjeździe 👀.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *