Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór GW11

Niszowy wybór GW11

0

Trójka poza radarem.

W poprzednim odcinku Niszowego Wyboru: Martial 9 punktów; Ozil 2 punkty; Bertrand 6 punktów.

 

Ross Barkley 5.8. Posiadanie 4.1%. Z dwójki Kovacic/Barkley to chyba Anglik zdobywa atencję i przychylność Sarriego. Przede wszystkim ciężką pracą na treningach i bramkami. Statsy obu pomocników są bardzo podobne, niemal tyle samo strzałów spoza pola karnego (kolejno 13/12) i po 5 z pola karnego. Kovacic więcej kreuje, lepiej drybluje, częściej podaje przed polem karnym, ale to stary lis Barkley ma już na koncie 3 gole, 3 asysty, 2 kluczowe podania i 41.7% celność strzałów. And last but not least kosztuje wyłącznie 5.8 papierów a w weekend zagra na Stamford Bridge z Crystal Palace.

Anderson 6.8. Posiadanie 2.4%. Wybór Andersona to skok na kalendarz West Ham, który w ciągu następnych 6 tygodni zagra mecze m.in. z Huddersfield, Burnley, Crystal Palace, Cardiff i Fulham. Brazylijczyk nie robi jeszcze szału w zestawieniach najskuteczniejszych pomocników ale papiery na grę przed transferem miał mocne a na boisku sprawia bardzo dobre wrażenie. To wybór nieoczywisty i zarazem na dłużej, próba odejścia od szablonu, zastępstwo dla zawodzących ostatnio Richarlisona lub Maddisona.

Gylfi Sigurdsson 7.4. Posiadanie 7.0 %. Stały bywalec Niszowego Wyboru. Napisaliśmy o nim niemal wszystko a pomocnik Evertonu jest dalej cesarzem nisz. Autor wpisu, fanatyczny psychofan Islandczyka liczy, że po weekendzie posiadanie nareszcie przekroczy 10%.

Poza podium Niszowego wyboru znaleźli się Willian, Digne, Paterson, Alli i Kevin de Bruyne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *