Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – GW11

Niszowy wybór – GW11

0
0

Trójka poza radarem.

Bryan Mbeumo – 5.6. Posiadanie 4.5%

O jego obecnej formie wiemy tyle co Nick Dunne o Amy Dunne, ale wiemy chociaż, że  jest zdrowy i zmierzy się w sobotę z Norwich. I miejmy nadzieję, że nie podreperuje swojego rekordu strzałów w aluminium (6).

Brentford ostatnie 3 spotkania przegrało i lepszej okazji na przełamanie mieć nie będą, bo Norwich jest najbardziej nijaką drużyną w całej lidze i wypisywanie liczby oddanych strzałów na ich bramkę, czy też ile powinni stracić goli wg. xG, żeby tylko opisać ich słabość po prostu mija się z celem, ponieważ to tak oczywiste jak to, że ten kto zaproponuje spotkanie z Barzinim – ten jest zdrajcą.

Harry Kane – 12.1. Posiadanie 6.9%

Jego punkty w tym sezonie wyglądają całkiem świeżo. Ale do klubu przyszedł Antonio Conte, który określił go swoim ulubionym napastnikiem w 2017 roku.

Z Vitesse nie wyglądał olśniewająco, ale spokojnie, zaraz ruszy maszyna. Czy Harry Kane przypomina jakąś postać z filmu? Nie wiem, ale osoba z najlepszą propozycją wygra bombonierkę. Zachęcam do udziału 👍.

Kane vs Everton?

A zaraz mecz z Leeds 👀.

Pierre – Emerick Aubameyang – 10.0. Posiadanie 5.8%

W tym sezonie na pewno wygląda lepiej niż w poprzednim, bo już ma 4 gole i asystę na swoim koncie, czyli prawie połowa tego co nabił przez cały zeszły. Warto przypomnieć, że 1/3 tamtego dorobku nabił na meczu z Leeds, w którym zdobył swojego pierwszego hat-tricka w Premier League.

Ta otoczka wokół Arsenalu na początku sezonu była po prostu słaba, bo jak spojrzymy z perspektywy z czasu to przegrali 3 pierwsze mecze z naprawdę mocnymi ekipami, w dodatku kadra była okrojona i obrona nie była zbudowana. A teraz zajmują 5 miejsce i jedyne czego potrzebują to stabilizacji, bo Arsenal Artety charakteryzuje się przeplataniem słabych meczów (vs City, Chelsea, Brentford) z bardzo dobrymi (vs Aston Villa, Leicester, Tottenham). Z Watfordem powinni zdobyć 3 pkt i utrzymać się w czołówce, bo Liverpool na horyzoncie i tam będzie bardzo ciężko o choćby punkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *