Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór DGW34

Niszowy wybór DGW34

0

Trójka poza radarem.

Niszowy wybór GW33: Ramsey – Wenger out; Zaha – 7 punktów; Morata – 5 punktów.

Kevin Long 4.0. Posiadanie 5.4%. Mee najprawdopodobniej wypadł do końca sezonu, a co za tym idzie niemal 13% menedżerów ma przed weekendem problem. Środkowego obrońcę zastąpi Irlandczyk Long, który wcześniej, całkiem nieźle radził sobie z tyłu. Long uwalnia tak potrzebny na Lukaku lub Kane’a hajs oraz teoretycznie powinien zagrać 2 mecze DGW34 oraz BGW35. Mały, minimalny, rzekłbym tyci problem z obroną Burnley to 1 czyste konto w 10 ostatnich spotkaniach. Heaton ratuj!

Marko Arnautovic 6.9. Posiadanie 5.1 %. W DGW34 WHU rozegra jeden mecz, tyle że z Stoke City. Dwie ostatnie kolejki Austriaka to 2 bramki wbite Southampton oraz asysta w meczu z Chelsea. Czy pomocnik Młotów da w sobotę więcej niż inni grający dwa mecze? Jest to absolutnie możliwe.

Alexis Sanchez 11.5. Posiadanie 3.6%. Królowa balu; albo księżniczka, skryty obiekt waszych marzeń. A, że lepiej być z księżniczką przez jedną noc, niż z nikim przez całe życie może warto zaryzykować i uderzyć w szranki i konkury.  Nasza księżniczka zatańczy już w niedzielę na Old Trafford z WBA a poprawi w środę, parapetówą w Bournemouth. To druga najlepsza niszowa opaska DGW34 – zaraz po Harrym. To również big cojones  każdego, kto go teraz potroi. Ostatnie 2 kolejki to co prawda tylko 1 celny strzał Alexisa, ale także 5 stworzonych szans i 3 asysty. Te psy już wybrały:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *