Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór DGW34

Niszowy wybór DGW34

0

Trójka poza radarem.

Christian Eriksen 9.2. Posiadanie 6.1%. Piłkarz Tottenhamu na mecz z Huddersfield to bieżący must have. Z 34 kolejką wiążą się jednak dwa problemy: kalendarz totków – 9.04 MCI; 13.04 HUD; 17.04 MCI; 20.04 MCI. Dwa mecze LM i jeden ligowy z Manchesterem City w ciągu 11 dni. Jeżeli gdzieś tu wjedzie rotacja to właśnie na mecz z Huddersfield. Kane, Lloris i Eriksen powinni grać wszystko, Son, Trippier – ich łatwiej zastąpić. Sześć ostatnich GW Eriksena to 16 kontaktów w polu karnym, 18 strzałów (5 z boxa, 6 celnych), szału nie ma, padła z tego jedna bramka. W tym samym okresie Hazard miał 42 kontakty i  oddał 13 strzałów z pola karnego zdobywając 3 bramki. Trzy następne GW Eriksena to HUD – mci/CARWHU, Hazarda liv – BUR – mun.

Troy Deeney 5.9. Posiadanie 5.2%. Bohater ostatniej bitwy z Wilkami, niekwestionowana siła napędowa, a nawet pierwsza pała Watford. To jedna z najciekawszych różnic odpalanych dzikich kart, dlaczego? Bo kalendarz: ARShud/SOU – WOL, bo Kanonierzy są wciąż bez CS na wyjeździe, bo Deeney ma raczej pewny skład na DGW, bo Deeney w 6 ost GW zdobył 4 gole, wykorzystał każdą setkę oddając w tym okresie 18 strzałów. Czym ryzykujemy? Stawiamy na drużynę nieregularną, nieprzewidywalną, na moment kiedy są syci. Każdy najemnik musi kiedyś odpocząć, wydać talary i pogonić dziewki w karczmie.

Shane Duffy 4.7. Posiadanie 7.9%. Wybór nudny jak ex narzeczony Amy Santiago, ale ciężko zignorować dwa mecze Brighton w trakcie DGW34. Defensywa Chrisa Hughtona zagra u siebie z Bournemouth i Cardiff. Oba mecze zaliczam jako potencjalne straty CS – BOU ssie, ale w końcu coś wciśnie, Cardiff walczy o życie. Posiadaczom wystarczy chociaż 1 CS (na co przecież jest podwójna szansa),  aby wyjść na swoje, do tego Duffy gra również DGW35, po 33 kolejkach jest 5 obrońcą EPL pod względem oddanych strzałów na bramkę (Alonso, PvA, Doherty, Chambers, Duffy), 3 kiedy policzyć setki (Doherty, Ake, Duffy) i 2 pod względem strzałów z pola karnego (Doherty, Duffy). Kiedy jak nie teraz?

Poza podium Niszowego Wyboru znaleźli się Tielemans, KDB, Camarasa, Babel, Lindelof, Barnes, Dunk i Ryan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *