Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór DGW32

Niszowy wybór DGW32

0
0

Trójka poza radarem.

W ostatnim odcinku Niszowego Wyboru: Ake 4 punkty; Arnautovic 2 punkty; Tielemans 5 punktów

Jeffrey Schlupp 4.5. Posiadanie 4.2%. Sześć ostatnich występów Schluppa to bramka i 3 asysty. Przy takiej heat mapie (dane z Fantasy Football Scouts):

Schlupp w trakcie 6 ost GW miał 16 kontaktów w boxie, oddał 1 celny strzał i stworzył kolegom 9 szans (co 50 minut). To są niezłe cyfry, może nie aż tak dobre jak uważa szablon DGW32 (po 6 szans i 3 kluczowe podania mają np. Shaw i Young 5.7), ale w przypadku Schluppa po cichu liczymy na CS z HUD, coś więcej z przodu, i 2 punkty z Tottenhamem. Tak wyglądają ostatnie mecze CP vs TOT:

Natomiast do podwojonej obrony Crystal Palace (Schlupp + AWB/PvA/Guaita 4.2) podchodźmy z pewną taką nieśmiałością (pozdro Oskar):

Michy Batshuayi 6.5. Posiadanie 1.7%. Na początek fakty: Huddersfield traci 4 gole w BGW31 i łącznie 7 w 3 ost GW; Batshuayi przez 367 minut zdobył 2 gole, strzelał co 26.2 min przy celności 28%. Razem mamy 14 strzałów, z czego 9 z pola karnego. Jest ok, cena też jest ok, podobnie jak reprezentacyjna forma. Co nie jest ok to brak karnych i wyraźna niechęć napastnika do przekroczenia bariery 7 punktów na kolejkę. Początkowo zamiast Batshuayia chciałem zaproponować Milivojevica 6.3 (posiadanie 8%), ale szablon już wcześniej założył 3 karne Serba w trakcie DGW32 to co się będę wysilał.

David Silva 8.5%. Posiadanie 4.7%. Aktualnie mam w składzie Sterlinga, D. Silve i Aguero. Bo City strzela w lidze najwięcej bramek, bo David Silva (podobnie jak Aguero) odpoczywa w trakcie przerwy reprezentacyjnej, bo to jakiś pomysł na przełamanie szablonu DGW32. Nie daję żadnej gwarancji, że wytrzymam z Hiszpanem do deadlajnu, ale wierzę, że wyjdzie w obu meczach od 1 minuty (tak jak w DGW25) i w punkty. Ostatnie mecze Dilvy to: 6 – 1 – 3 – 7 – 6 oczek. I tak, pamiętam o rotacji, minutach i tak dalej, ale DGW32 City to mecze z Fulham i Cardiff, czyli wyczekiwana przez menedżerów FPL konkretna kanonada. Kiedy ryzykować jak nie na free hicie?

Poza podium Niszowego Wyboru DGW32 znaleźli się Azpi, Babel, Son, Eriksen, Young i Milivojević.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *