0
0

Trójka poza radarem.

W ostatnim odcinku niszowego wyboru: Jota 6 punktów; Higuain 2 punkty (byłem pijany pisząc); Lucas Moura 1 punkty

David Silva 8.5. Posiadanie 4.4%. City z Dilvą gra po prostu groźniej. Tym razem szkoda czasu na piłkarski bełkot lub statsy, wystarczy napisać, że każdy mecz z Silvą w XI ogląda się lepiej niż bez niego. Po porażce z Newcastle zespół potrzebować będzie liderów, generała, nawet czarodzieja. Piłkarza, który w trakcie DGW25 da zespołowi 6 punktów, by przynajmniej iluzorycznie być bliżej Liverpoolu. Wysunę nawet śmiałą hipotezę: David Silva wyjdzie w obu meczach od pierwszej minuty.

Heung-Min Son 8.6. Posiadanie 8.2%. Veni, vidi, vici. Pochettino zamknął temat zmęczenia Koreańczyka wystawiając go od pierwszej minuty, domniemany brak formy Son uciął bramką z Watford. Spotkanie kończył ze skurczami, ale Pochettino jest pewien, że pomocnik będzie gotowy na Newcastle. Cena zawodnika jest zablokowana do 2 lutego, można poczekać i kupić go na GW26, można już teraz wskoczyć do koreańskiego pociągu wrzeszcząc razem z Sonem 나는 당신에게 모든 더러운 새끼를 죽일 것이다 !!! Dam głowę, że posiadanie po tej kolejce będzie większe o jakieś 5%.

Glenn Murray 6.3. Posiadanie 2.4% Argumenty za to 2 gole zdobyte z Fulham i z reguły dobra forma na własnym stadionie. Tym razem na drodze starego człowieka stanie defensywa Watford. Mecz zakończy się wynikiem 2 : 1, gole dla gospodarzy strzelą Murray i Solomon March a dla Szerszeni Mariappa po wrzutce Holebasa. Ten ostatni posiadaczom da również żółtą kartkę. Po GW26 Murraya można bezboleśnie zamienić na Rondona a cykl życia napastnika będzie zamknięty.

Poza podium Niszowego Wyboru GW24 znaleźli się: Rose, Llorente, Mendy, Siggy, Gross, Paterson, Pedro, Duffy, JWP i Crouch