Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – DGW25

Niszowy wybór – DGW25

0

Trójka poza radarem.

Paul Pogba – 7.4. Posiadanie 8.0%

W ostatnim czasie więcej mówi się o kwestii jego kontraktu – czy warto go przedłużać czy nie warto. Jednak pomijając kwestie kontraktowe to dla mnie jest to ciekawa różnica, bo pewnie niewielu z was wie, że w ciągu 721 minut na boiskach Premier League w tym sezonie zrobił gola i 7 asyst, jeszcze ciekawsze jest to, że zrobił te 7 asyst w 4 kolejkach Jego występ w 1 kolejce z Leeds był absolutnie wybitny; wyróżnił się tam doskonałym kilkudziesięciometrowym crossem do Bruno na woleja i wtedy myśleliśmy, że United powalczy o mistrza, no cóż. Kiedy Pogbie się chce to jest czołowym pomocnikiem na świecie, ale niestety jego etyka pracy i zdrowie są kłopotem i dla niego i dla klubu. Oba mecze w tej kolejce nie będą wygodne, ponieważ Southampton jest w dobrych morałach po starciu z Tottenhamem, a Brighton jest na wyjeździe świetną drużyną – lepszą niż u siebie.

Richarlison – 7.5. Posiadanie 4.9%

Frank Lampard w lidze nie zaczął dobrze, bo mimo wzmocnień Newcastle, taka porażka wywołuje niesmak. Za to mecz z Brentford był udany i piłeczka chodziła, ale z Brentfordem ostatnio wygrywa każdy. Niestety, ale kadra Evertonu po wzmocnieniech dalej ma braki, np. na lewej obronie. W spadek Evertonu raczej wątpię, bo mimo wszystko to zbyt dobra drużyna. Jednak sam fakt, że są na niepewnej pozycji źle świadczy o pracy Beniteza i zarządu, że tak długo trzymał go na stanowisku. Popadł w konflikt z Digne, więc zarząd postanowił się pozbyć Francuza, by zaraz pożegnać również Beniteza. Jeśli chodzi o Richarlisona to dobrze wyglądał w pucharze i myślę, że z Leeds pozostawiającym multum miejsca może mieć niejedną okazję.

Neal Maupay – 6.5. Posiadanie 9.2%

W poprzednim sezonie miał na koniec 8 bramek i 2 asysty, a w tym na etapie 23 kolejek już zrobił 7 goli i 3 asysty, co oznacza, że jest na dobrej drodze do pobicia wyniku. Tym bardziej biorąc pod uwagę jego punkty – jak gra od pierwszej to praktycznie zawsze punktuje – 7 startów i 6 razy z punktami. W pojedynkach z środkowymi obrońcami Watfordu i Manchesteru United może pokusi się o punkty.