Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór BGW35

Niszowy wybór BGW35

0

Trójka poza radarem.

Niszowy wybór DGW34: Kevin Long – 10 punktów po 1 meczu; Arnautovic – 2 punkty; Sanchez – 2 punkty po 1 meczu.

 

Jay Rodriguez 5.3. Posiadanie 1.9%. 3 bramki oraz 1 asysta z 4 ostatnich spotkań WBA nie jest przypadkiem. Pomocnik aktualnie oddaje tyle strzałów co Zaha, Firmino, Eriksen lub Mane a zdjęte CS na Old Trafford wpisze sobie do CV, gdy szukać będzie roboty po spadku do Championship. Jest zatem forma, na pewno też determinacja aby zwrócić na siebie uwagę co lepszych ekip, jest też Liverpool w BGW35. Zakładamy, że Klopp wyjdzie drugim składem, słabiej będzie na wahadłach, ale środkiem obrony dalej powinni dowodzić Karius z VVD. Jrod natomiast wygląda na gościa, który wierzy w cytat z najlepszego filmu świata Southland TalesThis is the way the World ends. This is the way the World ends. This is the way the World ends. Not with a whimper, but with a bang.

Dominic Solanke 4.6. Posiadanie 1.6%. Mistrz Europy U-17 z 2014 roku; król strzelców UEFA Youth League 2015; jeden z setek piłkarzy akademii Chelsea, którzy niepotrzebni klubowi poszli w świat. W tym przypadku do Liverpoolu, gdzie 21 latek w tym sezonie rozegrał tylko 3 pełne spotkania i słusznie doszedł do wniosku, że to dość mało jak na jego ambicje i możliwości. Do prasy poszły przecieki o fochach i smutkach młodego, które to dzięki dalszej grze the Reds w Lidze Mistrzów powinny dać Solanke tak potrzebne minuty. Wydaje mi się, że Firmino odpocznie w weekend, i że na WBA wyjdzie podobny skład do tego, który grał z Evertonem. Punkty Solanke na Free Hit to co najmniej + 10 do lansu na dzielni.

Ilkay Gundogan 5.3. Posiadanie 1.1%. Wiemy, że ma karne i skład przy kontuzjowanym Fernandinho. Wiemy również, że powinien zagrać przynajmniej w weekend ze Swansea. Słyszałem też, że za poświadczony przez redaktorów Niszowego Bloga FPL wydruk ze składem Free Hit z Jrodem, Solanke i Gundoganem bistro Charlotte w Warszawie daje za friko croque-monsieur oraz formowany ręcznie, przez brodatych rzemieślników, chleb robiony na zakwasie z dzikich drożdży żyjących na skórkach winogron z upraw ekologicznych. Szczęśliwych i wolnych drożdży. Winogron też.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *