Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – BGW29

Niszowy wybór – BGW29

0

Trójka poza radarem.

Leandro Trossard – 5.8. Posiadanie 3.1%

Piłkarz mocno nierówny z przebłyskami, bo dwucyfrówkę w tym sieknął już z:

  • Wolves
  • Tottenham
  • Southampton

Wygląda to naprawdę interesująco, bo rzadko gracz w tym przedziale cenowym ma takie mocne występy. Trzeba mu oddać, że w bpsach również wygląda bardzo dobrze, bo jak już strzela gola to często bapsy jego. Zainteresowanie nim na tę kolejkę nie dziwi, bo jak wszyscy wiemy grają ze słabym Newcastle, więc istnieją 2 opcje:

1)Brighton czarnym koniem

2) Powtórka z pamiętnej przez wszystkich kolejki, gdzie 90% społeczności dało się nabrać na fixy i skończyło się typowym FPLowym rowerkiem

Newcastle w tabeli wyjazdowej zajmuje 3 miejsce od końca przed WBA oraz Sheffield.

I tym zdaniem zakończmy.

Joel Veltman – 4.4. Posiadanie 2.1%

Kolejny zawodnik z tego meczu, ale co się dziwić jeśli pozostałe mecze kolejki poza Fulham-Leeds grają: West Ham z Arsenalem, Aston Villa z Spurs.

Młoty grają na własnym terenie, lecz nie wyglądali najlepiej i ich forma to lekka niewiadoma.

Arsenal rozegrał dobry mecz przeciwko wyżej wspomnianym Totkom, aczkolwiek przegrali w LE z Olympiakosem.

Aston Villa ostatnimi czasy trochę się popsuła.

A drużyna Jose Mourinho?

Leonardo DiCaprio Laughing - Meme Template

120 min i odpadnięcie z LE z Dinamem Zagrzeb.

Co do samego Veltmana to opisywałem go przed sezonem w tekście o nowych twarzach w Anglii. Holender nigdy nie był jakimś niesamowicie ofensywnym obrońcą w Ajaxie, ponieważ grywał nawet na środku defensywy, może się nawet określić mini legendą tegorocznego ćwierćfinalisty LE. W Brighton gra wysoko i nawet zdołał zdobyć gola vs Crystal Palace, ale tam show skradł Mateta.

Ademola Lookman – 5.1. Posiadanie 3.6%

Kuzyn Leandro Trossarda.

Młody Anglik, który zasłynął w tym sezonie głównie z mistrzowskiej panenki przeciwko West Hamowi w 97 minucie.

Za Lookmana już kilka drużyn zapłaciło niezłe pieniądze, ale na dobra sprawę tylko w Fulham podołał oczekiwaniom, bo w Lipsku często marnował bardzo dogodne sytuacje, a w Evertonie to tak średnio bym powiedział. W Fulham i tak jest jedynie na wypożyczeniu, więc po sezonie wraca do Lipska. No chyba, że go wykupią.

Jego rywalem będzie Leeds, które jest niestabilne jak sytuacja życiowa Tristana z Wichrów Namiętności, więc jak chwilę jest już dobrze i wygrali kilka meczów to zaraz nadchodzi spadek formy i na 5 meczów przegrali 3 i 1 raz zremisowali. O formie na własnym boisku lub obcym nie będę się rozpisywał, bo tu i tu są tak samo niestabilni.