Home FANTASY PREMIER LEAGUE Niszowy wybór – BGW12

Niszowy wybór – BGW12

0
0

Trójka poza radarem.

1) Amadou Onana  – £4,9. Posiadanie 0,2%

Były zawodnik francuskiego Lille, sprowadzony tego lata do niebieskiej części Liverpoolu, ma pewne miejsce w ekipie Franka Lamparda.
W ostatnich meczach jest bardzo aktywny i coraz bliższy szcześcia. W poprzedniej kolejce chyba tylko brak doświadczenia spowodował, że po szalonym rajdzie na bramkę Hugo Lorisa nie trafił do siatki. Dwie kolejki temu w meczu z Czerwonymi Diabłami dwa razy był bliski wpisania się na listę strzelców. Czyli jak mawia polskie przyszłowie – „do trzech razy sztuka”. Po dwóch porażkach ekipa The Toffies na pewno będzie chciała za wszelką cenę wywieźć z St James’ Park komplet punktów. Rywal z górnej półki, bo liverpolczyków czeka wyjazd do w tej chwili najbogatszego klubu na świecie. Trudny, ale do ugryzienia, w poprzedniej kolejce Sroki w Teatrze Marzeń po bardzo emocjonującym meczu zanotowały bezbramkowy remis. Dopuściły do wielu sytuacji pod swoją bramką, jeden punkt zawdzięczają tylko niesamowicie nieskutecznym Diabłom z Manchesteru. Najprawdopodobniej, gdyby na miejsu Rashforda w ostatniej akcji meczu pojawił sie Amadou, to bez problemu pokonałby Nicka Popa.

2) Marc Guéhi  – £4,3. Posiadanie 3,3%


Środkowy obrońca Orłów przeciwko Lisom zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Patric Viera mu ufa, Anglik w tym sezonie zagrał wszystkie mecze od deski do deski. Jest ważnym punktem obrony Crystal Palac, która w poprzedniej kolejce zagrała w myśl zasady – jak nie potrafisz wygrać to chociaż nie przegraj. Przed nimi seria „łatwych meczy”. Najbliższy z nich to domowa konfrontacja z Wilkami. Wolves kompletnie są bezzębni  w ataku. Ich  ofensywa w tym sezonie trafiła do bramki rywali „aż” czterokorotnie – rozgrywając 10 meczy. Matematykę zostawiam Wam 😉 Nic nie wskazuje na to, aby wtorkowym wieczorem obrona Orłów mocno się napracowała, dlatego Guehi może zainkasować łatwo 6 punktów, a może jego wzrost zaprocentuje pod bramką rywali i do czystego konta dorzuci bramkę albo asystę.

3) Philip Billing  – £5,3. Posiadanie 1,6%

 
Środkowa ofensywna Wisienka. Ma nieco niższe posiadanie niż bardziej rozpoznawany kolega z drużyny Dominic Solanke, mimo że udało mu się swoimi występami zdobyć więcej punktów. Jak na ofensywnego pomocnika, który w tym sezonie ugrał już ich 43 punkty – kwota 5,3 funciaków wydaję się dosyć mała. Jeden z tych piłkarzy Bornemouthm, którzy zyskali najwięcej na odejściu z klubu Scota Parkera. Po zmianie trenera zanotował 3 bramki i 1 asystę. Jego współpraca z w/w Dominikiem z meczu na mecz jest coraz lepsza. W poprzedniej kolejce już w piewszej akcji meczu zaowocowała ona piękną akcja zakończoną asystą Duńczyka. W kolejce numer 12 na Vitality Stadium przyjeżdza drużyna Świętych, którzy w tym sezonie na wyjazdach zdobyła zaledwie 3 punkty i to z ekpią Lisów. Na 5 meczy 4 zakończyły się porażkami, a w dwóch z nich drużyna Ralpha Hasenhüttl’a straciła po 4 bramki. Dla ofensywnie grających Wisienek to idealna okazja do podtrzymania serii dobrych wyników na własnym stadionie. Przegrali tylko raz i to z ekipą Kanonierów, którzy w tym sezonie idą jak burza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *