Nie Mam Mózgu

5
0

W końcu mam wolną chwilę, jeszcze dochodzę do siebie po ostatniej wycieczce. Właściwie to cieszę się że nie ma kolejki w ten weekend. Przyda mi się kilka dodatkowych dni do podjęcia tak prostej decyzji jak kapitan na najbliższa kolejkę, Suarez, prawda? Chyba że Aguero zrobi z Tootenhamem to samo co zrobił z nim Suarez? Tak wolny weekend będzie dobry, tylko poproszę żeby Aguero miał wolne tez do FACUP

Zmęczona głowa moja dostałą dziś dużo do myślenia i tak bez wyboru kapitana. Najpierw uświadomiłem sobie że City zagra w finale Capital One Cup, czyli najprawdopodobniej nie będzie spotkania derbowego w 28 kolejce, tak szykuje się podwójna kolejka. Które kiedyś tam nastąpi, na teraz trzeba przeżyć myśl że w 28 zagram bez 3 graczy CITY?!? Do tego dochodzi powrót do treningów United panów Rooneya i RVP. Nie wiem czy zmieszczę któregoś z tej dwójki jeszcze u siebie ale może taki Januzaj będzie miał do kogo podawać? Popatrzyłem w kalendarz i na teraz mój mózg nie jest w stanie prze procesować tego zamieszania które nastąpi niebawem.

Kolejna wiadomośc dnia to Mata w United. Podobno bardzo blisko jest tego transferu. Jeżeli jest to prawda to będzie GRUBO. Januzaj – Mata – Rooney – RVP. YHY tak dobrze by było mieć dwóch takich grajków w zespole. Na marginesie Mourinho też niema mózgu że nie grał nim a teraz go sprzedaje!

juan mata

5 komentarzy

 1. lech szmata

  23 stycznia, 2014 at 2:02 pm

  Tu nie chodzi o to czy Mata pomoże tylko ile pkt jest w stanie zdobyć w FPL

  Reply

  • WILANUF

   23 stycznia, 2014 at 2:39 pm

   Zgoda, ale jakoś odnoszę wrażenie że z taką grą MU to i za dużo pkt. z niego nie będzie. zobaczymy. przynajmniej będzie grał po 90 min i 2/3 będą.

   Reply

  • gruwwa

   23 stycznia, 2014 at 4:46 pm

   myślę że dużo, szkoda że kosztuje tyle ile kosztuje :/ poniżej 9 byloby zdecydowanie lepiej

   Reply

   • lechszmata

    23 stycznia, 2014 at 7:01 pm

    Ponizej 9 to by go kupowalo 50 % graczy jak hazarda i colmana a nie o to tu chodzi. Nie oszukujmy sie bez Roo i RVP United maja sklad mocno przeciętny

    Reply

 2. WILANUF

  23 stycznia, 2014 at 8:35 am

  Nie wiem czy tam nawet Mata pomoże. MU to już taki grobowiec, że ciężko wyjść pare kroków naprzód…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *