Home FANTASY PREMIER LEAGUE Na chwilę przed DGW22

Na chwilę przed DGW22

0

GW21 – sobota godzina 15:00. DGW22 – Nowy Rok godzina 12:30. To będzie chwila, która zaważy na tym w jakich nastrojach wejdziemy w drugą część sezonu.

Tak właściwie, to co oznacza że mamy drużyny z dwoma spotkaniami w jednym GW? Czego się spodziewać po tych spotkaniach? Coś poza tym, że Harry Kane wjedzie z kopa w 2018 i zacznie od tego z czym zakończył 2017.

Podobno w internecie można znaleźć dziś wszytko, np to jak zbudować bombę. Ale jak wpiszesz, kogo wystawić na C, to już się nie pokaże. Mi udało się kiedyś znaleźć, instrukcję w jaki sposób na podstawie strzałów, strzałów celnych i bramek za symulować wynik wybranego spotkania w Premier League. Jak zwykle w takich wypadkach, potrzebny jest excel i funkcja rozkład Poissona.

Swansea – Tottenham

Tak wygląda symulacja spotkania Swansea – Tottenham

8,7% szans na wynik 0-3 dla Tottenhamu. Z tym się mogę zgodzić, tak samo jak z tymi pozostałymi 3 wynikami , gdzie mamy ponad 8% szans wydaje się sensowny. Patrząc na to, pod kątem FPL , możemy z czystym sumieniem wystawić Harrego K. na C 😉

W ostatnich 6 spotkaniach 15 bramek po stronie Tottenhamu, 6 dla Swansea. 2,5 bramki na mecz dla Kogutów, w tym, to nieszczęsne 0-0 z tego sezonu..

Kane – 6 spotkań – 3 bramki
Eriksen – 8 spotkań – 6 bramek i 3 asysty( to jest jego najlepsza drużyna vs)
Alli – 5 spotkań – 1 bramka i 2 asysty
Son – 4 spotkania – 2 bramki i 1 asysta

WHU – WBA

Ktoś się tutaj spodziewa wyniku 5-0 dla WHU? Oczywiście, możliwe. Tylko schodząc trochę na ziemię , bliżej jest do jakiegoś skromnego 1-1 ewentualnie 2-1 dla gospodarzy. Równie ważny jest ten 7% na CS dla gospodarzy.

W ostatnich 6 spotkaniach 8 bramek dla WHU i 11 dla WBA.

Arnautovic – 9 spotkań – 0 bramek i 1 asysta
Lanzini – 4 spotkania – 2 bramki i 0 asyst
Antonio – 5 spotkań – 1 bramka i 0 asyst
Noble 9 spotkań – 3 bramki i 0 asyst

Tottenham – WHU

3 lub 4 bramki dla WHU. Nie spodziewam się aż tylu bramek ale kiwam głową z przekonaniem widząc taką symulacje. Chyba rzeczywiście przekonam się do tego Harrego na C.

W ostatnich 6 spotkaniach 12 bramek dla Spurs i 10 dla WHU.

Kane – 10 spotkań – 7 bramek i 1 asysta ( ciekawe, że w 3 ostatnich sezonach, zdobywał 2 bramki w jednym spotkaniu a w drugiem miał . w tym właśnie zdobył 2 bramki…)
Eriksen – 9 spotkań – 1 bramka i 2 asysty
Alli – 5 spotkań – 0 bramek i 1 asysta
Son – 4 spotkania – 0 bramek i 3 asysty

Arnautovic – 7 spotkań – 1 bramka i 0 asyst
Lanzini – 4 spotkania – 3 bramki i 0 asyst
Antonio – 3 spotkania – 2 bramki i 0 asyst
Noble 18 spotkań – 1 bramka i 3 asysty

Trafionych transferów życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *