Home FANTASY PREMIER LEAGUE Lukaku na C rulez

Lukaku na C rulez

0
0

Kontuzja Kane wyszła Nam na dobre? Ja pewnie jego a nie Lukaku wystawiłbym na C a tak, nie było wyboru, nie ma bólu. Za to są 32 pkt na C.

W ogóle, miałem jakiś przebłysk geniuszu przed GW29. Kane z kontuzją, wypadałoby sprzedać, przecież jeszcze jedna kolejka w której robię -8, chleb powszedni. A jednak, nie wiedziałem kogo wybrać, Defoe czy Costa. Oni dwa byli w mojej głowie i właściwie, to nawet się zalogowałem aby wstawić Defoe. Jednak, zobaczyłem na ławce Grosika i pomyślałem sobie, a co mi tam. Może mu się uda, może pokaże się z dobrej strony? Jak wyszło, wiemy. Defoe czy Costa byli błędnym wyborem na ten GW, ufff. Costa miał 244k transferów in przed GW29. Każdy bramka, to duzy spadek w tabelach.

Chociaż bardzo się starał, nie skopał mnie Sanchez. Jedna bramka, do tego zejście z kontuzją. Chyba dla mnie na plus. Bramki Dawsona a nie McAuleya? Delikatny uśmiech na twarzy. Forma Dawsona, zasiewa niepewność, fajne to jest. Im mniej wiemy do końca sezonu, tym lepiej. Ciekawiej. Tym więcej głów się zagrzeje, więcej piwa trzeba będzie wypić podczas ostatniej kolejki.

Crystal Palace bez celnego strzału? Zaha nie był dobrym wyborem. Może ktoś zauważył, to jest 3 CS Palace z rzędu. Czasami warto wiedzieć, w kogo inwestować. Chyba za bardzo się zagotowałem przed transferem Zahy, zamiast na spokojnie podejść do sprawy. A patrząc na kalendarz, pociąg CS dla Crystal Palace, właśnie opuścił ostatnią stację. Aha, Deeney, kolejna łezka w oku podczas tej kolejki.

Calvert-Lewin gol, asysta Davies. Idzie nowe, może na przyszły sezon się skuszę w tym wystarcza mi Lukaku i Coleman z Evertonu. Mirallas może sobie już pójść, gdzieś bardzo daleko. A co zrobić z Lukaku? Chyba trzeba go zostawić do końca sezonu? To będzie decyja, kluczowa dla osób którzy biją się o coś w tym sezonie. Kto przewrócił swój skład do góry nogami przez DGW czy BGW ten wie czego nie robić. I nigdy, po prostu nigdy, nie będziemy znali odpowiedzi na pytanie, czy może teraz nie będzie inaczej? Na teraz sytuacja z Lukaku jest taka

Defoe bez oddanego strzału. Co tylko potwierdza, że to było moje przeznaczenie na ten GW. Moja przyszłość

A jeżeli jest ktoś kogo zazdraszczam w FPl to Heaton. W poprzednim sezonie był to Gomes. I chyba wiem, na kogo postawię w następnym sezonie.

Jeden z tematów, jak trzeba poruszyć przed najbliższą kolejką. Czy Vardy z kalendarzem Stoke, Sunderland jest dobrą opcją za Kane? a może to Manolo Gabbiadini i Bournemouth i Crystal Palace ( + kilak groszy na inne transfery)? Będzie o czym rozmyślać podczas przerwy na repy.

Mawson z bramką 🙂 King z kolejną asystą a Siggy ze skromnym 2 pkt dorobkiem. Nie tak miało to wyglądać. Ale Siggy i tak zostaje, przynajmniej na najbliższy GW.

Jutro Kun u mnie i Coutinho. 58 pkt na liczniku, zielone strzałki. I trochę żałuję że akurat teraz ta przerwa, zaczynało się układać. Powoli bo powoli ale jednak.

Pozdrawiam kolegę Garreta i jego remont

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *