Liczby GW5

0
0

Kilka słów o liczbach z kolejki 5.

10 – pkt Marcosa Alonso to jego drugi dwucyfrowy wynik w kolejce. Spośród obrońców, tylko on i Trent mieli 2×10+ pkt w tym sezonie. Z zawodnika który miał nie grać , nagle mamy starego dobrego Marcosa Alonso od którego zaczynaliśmy układanie składów na GW1.

Jego mapki z ostatnich trzech spotkań w Premier League. I chyba wszystko wydaje się jasne, dlaczego mamy takie pkt u tego obrońcy Chelsea.

This slideshow requires JavaScript.

a na koniec , porównajmy jeszcze trójkąty i kwadraty u Alonso i Azpiego z ostatniego spotkania:

Oczywiście Chilwell czeka na ławce gotowy do wyjścia ale patrząc na formę Marcosa, ryzyko z rotacją może nie jest aż tak ważne , bo dużo więcej jest do wygrania.

0 – pkt Antonio , -1 w poprzedniej kolejce a napastnik Młotów nadal jest najlepiej punktującym napastnikiem w grze i to z przewagą 10 pkt na drugim Vardym. Tak , napastnik Lisów jest drugim najlepiej punktującym napastnikiem w grze…a jego suma transferów jest ujemna i wynosi -380093.

A jeżeli już o takich ciekawostkach, to bramka ASM w kolejce 5 oznacza, że tylko w jednej kolejce ten zawodnik nie zapunktował.

12 – pkt Salaha to jego 3 dwucyfrowy wynik punktowy w tym sezonie w 5 pierwszych kolejkach sezonu. Jego 50 pkt w sezonie to najlepszy wynik w tym sezonie. Ale jest jeszcze jeden pomocnik, który zagrał 3×10+ pkt i jest to Benrahma.

11 – strzałów Wolverhampton

gra z przewagą jednego zawodnika i 0 bramek. 82 strzały w sezonie, 19 celnych, 13 dużych sytuacji strzeleckich i mamy całe 2 gole z czego 1 po golu samobójczym. Dlatego 2.4% goal coneversion to najgorszy wynik w lidze.

25 – oddanych strzałów przez Liverpool

oznacza, że Liverpool oddaje strzał co 3.8 minuty w tym sezonie! 20 dużych sytuacji strzeleckich to również najlepszy wynik tego sezonu.

6 – strzałów Ronaldo to największa liczba strzałów w tej kolejce.

W dwóch ostatnich kolejkach oddał 13 strzałów , 7 było celnych , zdobył 3 bramki a przed nim taki nie za specjalny kalendarz, delikatnie mówiąc.

AVL-EVE-lei-LIV-tot-MCI-wat-che-ARS

Plus takie statystyki z Seria A.

To teraz będzie zgryz, sprzedawać czy nie…

5 – celnych strzałów na 5 oddanych przez pomocnika Watfordu zakończyło się 2 bramkami.

A to oznacza, że Norwich straciło w tym sezonie 14 bramek i jest to najgorszy wynik sezonu. W najbliższej kolejce Sarr zagra przeciwko Newcastle które w obronie gra na podobnym poziomie co Norwich. A Norwich zagra teraz z Evertonem, gdzie już na nich czeka Gray i spółka.

4.0 – w bramce Watfordu zagrał bramkarz za 4.0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *