8483 drużyn w lidze LegalniBukmacherzy FantasyPL  ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

Przyszedł czas rozdać pierwszą partię koszulek od sponsora ligi, którym jest portal Legalni Bukmacherzy, zgodnie z tym co pisaliśmy w tym miejscu.

Mistrz GW1 czyli konkurs „Flying Start” – to kolejna w historii bloga formuła przyznawania nagród za najlepszy początek. W tym roku do wygrania była koszulka piłkarska ulubionej drużyny EPL. Trafi ona do managera zapisanego do Ligi Bloga z najlepszym wynikiem podczas GW1. Zaś do managerów, którzy zajęli miejsca drugie i trzecie trafią koszulki bloga FantasyPL.pl w wybranym kolorze i rozmiarze.

Pod uwagę, zgodnie z zapowiedziami, będziemy jednak tylko te zespoły, które nie użyły chipsów jak Bench Boost czy TC. W przypadku równej ilości punktów o przyznaniu nagród zdecydować miało niższe ID drużyny.

Oczywiście wszystkim którzy zrobili te kapitalne wyniki podczas GW1 wystawiając Salah na Triple Captian serdecznie gratulujemy a przy okazji, zazdrościmy. Ich “problem” z TC został rozwiązany podczas GW1 i są na pole position do wygrania FPL-a w tym roku. Pozostaje Wam tylko utrzymać przewagę nad konkurencją 😉

Kto w takim razie zrobił najlepszy wynik kolejki bez użycia chipsów?

Pierwsze miejsce w tym zestawieniu zajmuje drużyna, Coco Jambo Aberdeen Arka Masternaka, która ugrała całe 109 PKT!!! Drużyna Coco Jambo Aberdeen prowadzona jest przez zawodnika z 12-letnim stażem. To naprawdę rzadko się zdarza, abym przeglądając drużyny FPL z Polskiej sceny FPL trafił na zawodnika z takim stażem. Tak, to ten sam rocznika startu jak mój, 2009/2010. Ogromne gratulacje!

Skład na 109 pkt bez chipsów wygląda tak.

Drugie miejsce za 107 pkt zdobyła ekipa Mohamed khalifa.  (Nagroda: t-shirt bloga)

Trzecie miejsce, 105 zdobyła drużyna PiS  Szymon Chowaniak (Nagroda: t-shirt bloga)

4 miejsce: Slothteam i Wiola Popowska (Nagroda zostanie przyznana w przypadku braku kontakty od powyższych osób)

Zwycięzcom gratulujemy i poprosimy o kontakt na kontakt@fantasypl.pl

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA