Panna młoda powraca.

To już siódma edycja kultowego turnieju Last Man Standing. Bezlitosna i głodna zemsty panna młoda powraca w najbardziej prestiżowym i zarazem prawdopodobnie równie niesprawiedliwym turnieju FPL. Tak, ograniczona formuła wkurwia; tak, 150 miejsc dla uczestników to za mało; tak mogliście to zrobić inaczej z eliminacjami i tak dalej…. LMS ma swoje reguły a zasady znacie od ponad 7 lat.

Zapodajemy kod: LIGA ZAMKNIĘTA

 

Termin zgłoszenia upływa wraz ze startem GW20, lub gdy liga liczyć będzie 150 drużyn (plus redakcja Bloga i zwycięzca ostatniej edycji).

W GW20 startuje mini liga LMS.

W GW24 odpada z ligi tyle menedżerów, aby zostało 120 drużyn – układ tabeli wg FPL.

W GW25 odpada 20 ostatnich drużyn – układ tabeli wg FPL – zostaje 100 drużyn.

W GW26 odpada 20 ostatnich drużyn – układ tabeli wg FPL – zostaje 80 drużyn

Od GW27 aż do GW33, panna młoda co kolejkę uwalnia kolejne 10 drużyn – układ tabeli wg FPL.

W GW33 mini liga turniejowa liczyć będzie 20 zawodników – po zakończeniu kolejki usuwanych jest 6 drużyn.

W GW34 mini liga turniejowa liczyć będzie 14 zawodników – po zakończeniu kolejki usuwanych jest 6 drużyn.

W GW35 mini liga turniejowa liczyć będzie 8 zawodników – po zakończeniu kolejki usuwamy 5 drużyn.

W GW36 mini liga turniejowa liczyć będzie 3 zawodników – po zakończeniu kolejki usuwamy 2 drużyny i poznajemy zwycięzcę turnieju.

W tegorocznej edycji udział wziąć może wyłącznie 150 drużyn. Po przekroczeniu liczby 150 zamykamy ligę.

W turnieju nie mogą brać udziału menedżerowie posiadające dwie drużyny (wyjątek ligi bez TOP6), ekipy o wulgarnych, chamskich, seksistowskich lub rasistowskich nazwach (to my decydujemy co nas obraża), Norwedzy, szachiści, oraz ten jeden kolega, który dwa lata temu wkleił w komentarzach niekorzystne zdjęcie Umy z wakacji.

Za profesjonalny przebieg turnieju odpowiadać będą admini Bloga – sprawdzona turniejowa/blogowa ekipa. W LMS ostatnie zdanie zawsze należy do nas a w przypadku sytuacji konfliktowych (cięcia) zawsze decyduje oficjalna tabela FPL.

Nagrodą za wygranie siódmej edycji Last Man Standing będzie koszulka klubu Premier League oraz cenniejsze od niej miejsce w Hall of Fame. Do tego na ulicy mówią, że start w LMS jest nagrodą samą w sobie.

Budujemy klimat, odpalamy klip, planujemy formę i transfery (tak hity w pierwszej kolejce się nie liczą) na GW20. Powodzenia!