Home FANTASY PREMIER LEAGUE Kultowa antologia powraca!

Kultowa antologia powraca!

0

Volume 2!

Gruwwa i Garret wracają z drugą częścią kultowego zbioru Fantasy Premier League: Czternaście Sezonów Samotności. Mądrzejsi, doświadczeni i jeszcze bardziej wkurwieni. Druga część bestsellerowego wydawnictwa już teraz porównywana jest przez redakcje sportowe do Małego Księcia Antoine de Saint-Exupery’ego, Stu Lat Samotności Gabriela Garcii Marqueza oraz Jądra Ciemności Conrada.

Przedsprzedaż: 1 KWIETNIA

Opis: Antologia zawiera 72 najlepsze i najwyżej ocenione przez czytelników teksty z ponad 6 letniej historii Niszowego Bloga FPL. Dykteryjki, anegdoty i reportaże Behind The Scenes, poprawione wypisy z Co Poszło Nie Tak oraz opisy przygotowań redakcji Bloga do corocznych zlotów. Dodatkowo w drugiej części opracowania autorzy proponują niemal gotowe składy na sezon 2019/2020, analizę wszystkich błędów mijającego sezonu, autorefleksję nad kondycją FPL i wnioski z użytych czipów. To nie koniec! Ostatnie rozdziały almanachu to: precyzyjna i szczegółowa historia potyczek drużyn Kessel Run i FC GRU WWA, zestawienie banów czata Bloga wraz z charakterystyką trójki najgorszych recydywistów Bloga, w tym niesławnego Rataja, Lolo Jumbo i Dartha Veyrona; transkrypcja najlepszych odcinków Vloga redaktora Gruwwy oraz ostateczna, tabelaryczna rozprawka na temat statystyki (w tym pojedynek Alonso vs Grosicki, tak mamy to). Do każdego przedpremierowego zamówienia Niszowy Blog FPL dorzuca – ZA DARMO – ścieżkę dźwiękową z Co Poszło Nie Tak, z dwóch ostatnich sezonów FPL (redakcja nie odpowiada za ewentualne napady stanów depresyjnych) oraz kupon zniżkowy na Fantasy Camp 2019!!!

Autorzy zbioru, prócz bogactwa treści, proponują również konkurs – szczegóły w książce – z przedpremierowych zamówień wylosujemy 3 osoby, które otrzymają wjazd za darmo na Fantasy Camp 2019. Do strefy VIP!

CENA: 79.99 PLN

LICZBA STRON: 882

OKŁADKA: Twarda z połyskiem

CZCIONKA: Złota wypukła typu Ludlum

PREMIERA: 1 KWIETNIA

Ben Crellin: „Amazing anthology! It’s a revolution in my spreadsheets”

Ville Ronka: „If I only knew Gruwwa and Garret”

Mam Go Na Kapitanie: „Jak żyć?”

Adam Nawałka: „Who the fuck is Garret?”

Statszone: „Obowiązkowa lektura każdego menedżera FPL”

Benjamin Mendy: ” Fuckin’ Amazing! Better than my Instagram”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *