Home FANTASY PREMIER LEAGUE Krótko o przerwie reprezentacyjnej przed GW8: 4/4

Krótko o przerwie reprezentacyjnej przed GW8: 4/4

0
0

A nawet bardzo krótko.

• U21 Anglików bije rówieśników z Bośni i Hercegowiny 5 : 0. Watmore z golem i asystą. Bramkę wbił również zawodnik Tottenhamu: Joshua Onomah.
  • Niemcy wygrywają 2 : 0 z Irlandią Północną. Mustafi wszedł w 69 minucie i przeżył.
  • Norwegia 4 : 1 z San Marino.  Stefanelli okrzyknięty moralnym zwycięzcą a dla Norwegów strzelali m.in. King (po asyście Diomande) i sam Diomande.
  • Szkoci przegrywają ze Słowacją 3 : 0; Snoddy i Fletcher przeciętni. Anglicy wywalczyli bezbramkowy remis ze Słowenią a Rooney, jako rezerwowy,  biegał po boisku tylko 18 minut.
  • Boliwia – Ekwador; 2 : 2. Enner Valencia wbił 2 gole, jednego po asyście Antonio Valenci.
  • Stuani zaliczył asystę przy bramce Suareza dla Urugwaju.
  • Aguero marnuje karnego w przegranym 0 : 1 meczu z Paragwajem. Grał 90 minut.
  • Sanchez rozegrał 90 minut i przeżył.
  • Brazylia na wyjeździe bije 0 : 2 Wenezuelę. Bramkę zdobył Willian. Coutinho grał 83 minuty. Firmino odpoczywał na ławce.